Nie przegap! Międzynarodowy Turniej Kadetek. Zaprasza OTPS Nike

Siatkówka 10 września 2019 0 Komentarzy

Najbliższy weekend w Ostrołęce upłynie pod znakiem siatkówki w wydaniu dziewcząt. Kadetki z trzech krajów przystąpią do rywalizacji w hali im. Arkadiusza Gołasia. W akcji zobaczymy 15 zespołów, w tym 2 z Ostrołęki - oczywiście reprezentujące OTPS Nike.

Podział na grupy:

GRUPA A

1. Szkoła Rezerw Olimpijskich w Mińsku (Białoruś)

Regulamin:

• Gramy w/g przepisów PZPS, w fazie grupowej (sobota) dwa sety bez względu na wynik, w fazie o miejsca (niedziela) do 2 wygranych setów, ewentualny 3 set do 15 pkt.
• Zespoły z miejsc 5 w fazie grupowej grają każdy z każdym o miejsca 13-15,
• W sprawie interpretacji regulaminu oraz w kwestiach nieuregulowanych regulaminem decyduje Organizator.

Pierwsze mecze - w sobotę o godzinie 9.30. Na godzinę 15.30 zaplanowano uroczyste otwarcie turnieju, o godzinie 20.00 ostatnie spotkania. W niedzielę spotkania zaczynamy o godzinie 9.00, finał i mecz o 3. miejsce - o godzinie 14.00, o 15.00 - zakończenie turnieju.