"Niebiesko-Czerwona Księga" wciąż w sprzedaży

Inne 12 stycznia 2021 0 Komentarzy

Książka "Narew Ostrołęka. Niebiesko-Czerwona Księga" autorstwa Tomasza Mrozka wciąż jest w sprzedaży. Kto nie ma jej jeszcze w swojej domowej biblioteczce, może nadrobić zaległości i zamówić ją przez internet.

Książka przedstawia historię klubu MZKS Narew Ostrołęka, wszystkich sekcji które istniały od 1962 roku, oraz przedwojennych (1923-1939) i powojennych klubów, które były poprzednikami Narwi. Zawiera liczne zestawienia i tabele dotyczące większości dyscyplin, które uprawiano w Narwi oraz tabele z lat 1946-1962. Skrótowo opisane są także dalsze losy klubów, które powstały z oddzielenia się poszczególnych sekcji od Narwi. Istotną częścią książki są także biogramy, które udało się przygotować dla niemal 900 osób. Poza samym tekstem wydawnictwo obfituje w statystyki i ilustracje. Znajduje się w niej 358 tabel, 138 zdjęć czarno-białych, 135 zdjęć kolorowych, oraz 44 grafiki (herby, wykresy).

Książkę kupić można tutaj.

W książce przeczytacie o takich sekcjach Narwi, jak boks, brydż sportowy, kajakarstwo, kolarstwo, kulturystyka, lekkoatletyka, piłka nożna, piłka siatkowa, pływanie, podnoszenie ciężarów, tenis stołowy i tenis ziemny. Tak, tyle dyscyplin uprawiano w jednych barwach - MZKS Narew. 

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.