Niepokonane miasto, niepokonany klub [ZDJĘCIA]

Piłka ręczna 07 listopada 2021 8 Komentarzy

Równie dobrze tę pieśń, znaną ze stadionu przy Łazienkowskiej w Warszawie, mogliby zaśpiewać kibice ostrołęckiej Trójki w hali III LO przy ul. Blachnickiego w Ostrołęce. W tym sezonie drużyna Trójki Ostrołęka gra znakomicie.

W sobotni wieczór Trójka zmierzyła się na własnym parkiecie z Victorią Łódź. Zaczęło się nieźle, bo już w 12. minucie po traieniu Obidzińskiego drużyna Trójki prowadziła 6:3. Ale goście nie zamierzali odpuszczać. Na trzy minuty przed końcem pierwszej połowy doprowadzili do wyrównania. Na szczęście, zespół Trójki za sprawą wspomnianego już Obidzińskiego i Kraszewskiego wyszedł przed przerwą na dwubramkowe prowadzenie.

W drugiej połowie nieznaczna przewaga Trójki utrzymywała się przez całe 30 minut. Zdarzało się, że przyjazdni dochodzili na jedną bramkę (15:14), ale na więcej ostrołęczanie im nie pozwolili. Skończyło się wynikiem 28:25, co oznaczało szóste ligowe zwycięstwo z rzędu dla Ostrołęki. Trójka pozostaje zdecydowanym liderem rozgrywek. Czy ktoś znajdzie receptę na doskonale dysponowanych ostrołęczan?

Trójka Ostrołęka zagrała w składzie (obok nazwiska liczba bramek): Szurnicki, Obidziński 6, Kraszewski 3, Ludwiczak 3, Dmowski 5, Skowroński 1, Tobolski 7, Piskowski, Gąska, Murawski 2, Niećko 1.