Niezwykle ważne trzy punkty. Narew Ostrołęka lepsza od MKS Ciechanów (wideo)

Piłka nożna 12 czerwca 2021 8 Komentarzy

Narew Ostrołęka odniosła niezwykle ważne zwycięstwo w lidze okręgowej. Podopieczni Andrzeja Sieradzkiego wygrali 4:2 z MKS Ciechanów. Mecz toczył się przy intensywnych opadach deszczu.

W 26. minucie meczu Narwianie objęli prowadzenie po golu Przemysława Olesińskiego z rzutu karnego. Ten sam zawodnik podwyższył na 2:0, dobijając strzał z rzutu wolnego.

W 51. minucie na 3:0 Przemysław Olesiński skompletował hat-tricka. Z rzutu rożnego znakomicie dośrodkował Kevin Karwowski, a Olesiński głową skierował piłkę do bramki. To był perfekcyjnie wykonany stały fragment gry.

W 67. minucie było już 4:0. Piłkarze z Ciechanowa łatwo stracili piłkę na własnej połowie, Narwianie wymienili kilka podań, a Mateusz Nakielski mierzonym strzałem ku dalszemu słupkowi podwyższył prowadzenie niebiesko-czerwonych.

Narwianie prowadzili czterema bramkami, ale goście zdobyli się jeszcze na zryw i zdobyli dwie bramki. Trzy punkty zostały jednak w Ostrołęce.

Narew Ostrołęka – MKS Ciechanów 4:2 (2:0)

Bramki dla Narwi: Przemysław Olesiński 26, 32, 52, Mateusz Nakielski 68

Narew Ostrołęka: Radczenko – Borkowski, Dąbrowski, Kaczorek – Karwowski (88. Banach), Strzeżysz (70. Turek), Ziemak (90. Bieńkowski), Niedźwiecki (65. Ludwiczak) – Jastrzębski, Olesiński, Nakielski (80. Kubeł).

Narew Ostrołęka 4-2 MKS Ciechanów

W niedzielę mecze Ostrovia Ostrów Maz. - Sona Nowe Miasto oraz Tęcza Ojrzeń-Wkra Bieżuń.