Niezwykłe wsparcie dla ULKS Ołdaki. Wysoka wygrana z Kurpikiem [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 22 czerwca 2024 0 Komentarzy

To już koniec sezonu w lidze okręgowej. W ostatniej kolejce ULKS Ołdaki pokonał Kurpik Kadzidło 6:1. Przy okazji meczu w Ołdakach, dało się zaobserwować znakomitą, rodzinną atmosferę. To również spora zasługa pań z Koła Gospodyń Wiejskich, które starają się, by dzień meczowy był prawdziwym świętem.

ULKS - Kurpik 6:1. Zdecydowana przewaga gospodarzy

Wynik meczu w 4. minucie otworzył Krystian Skowroński. Po 14 minutach było już 2:0 dla gospodarzy, tym razem na listę strzelców wpisał się Damian Szabłowski. Po kilku minutach powtórzył ten wyczyn i było 3:0. W 36. minucie gola dołożył Szymon Brzostek, a jeszcze przed przerwą trafił Daniel Siemborski. Druga połowa zaczęła się równie dobrze, bo w 47. minucie hat-tricka skompletował Szabłowski. Goście strzelili jeszcze honorowego gola i tak, wynikiem 6:1, zakończył się dla obu ekip sezon 2023/24.

Ekipa ULKS Ołdaki zajęła 8. miejsce w tabeli z dorobkiem 45 punktów, z kolei Kurpik był jedenasty - punktów 36. Jeżeli chdzi o ekipy z powiatu ostrołęckiego, najwyżej była Rzekunianka - miejsce trzecie z 62 punktami.

Z takim wsparciem musiało się udać

Drużyna ULKS Ołdaki może liczyć na wyjątkowe wsparcie od miejscowego Koła Gospodyń Wiejskich. Panie z KGW Ołdaki, jak same podkreślają, współpracę z klubem uznają za wyjątkową, gdyż sport łączy ludzi.

- Nasz klub piłkarski jest sercem naszej społeczności. Kibicowanie wspólnemu celowi zbliża mieszkańców, buduje więzi i tworzy poczucie przynależności. Spotkania na meczach to okazja do integracji i wspólnego spędzania czasu. Mamy w naszej społeczności wiele utalentowanych dzieci i młodzieży, którzy dzięki ULKS Ołdaki mogą rozwijać swoje umiejętności i marzenia - mówi nam pani Agnieszka, dodając:

Wspierając klub, inwestujemy w przyszłość naszych młodych sportowców. Dzięki wspólnym wysiłkom możemy osiągać wielkie rzeczy. Razem tworzymy silną i zjednoczoną społeczność, która dąży do wspólnego celu. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i zapraszamy na kolejne mecze ULKS Ołdaki!