Nike o krok od finału III ligi mazowieckiej!

Siatkówka 23 marca 2015 Komentarzy

Siatkarki Nike Ostrołęka są już tylko o krok od awansu do finału rozgrywek III ligi mazowieckiej. W pierwszym meczu półfinału play-off podopieczne Tomasza Pakieły pokonały Ósemkę Siedlce 3:1. Rewanż zostanie rozegrany 27 marca w Siedlcach.

Pierwszego seta niedzielnego meczu pewnie wygrały gospodynie. Zgromadzeni kibice mogli się więc spodziewać szybkiego rozstrzygnięcia, lecz siedlczanki już po zmianie stron pokazały, że nie przyjechały do Ostrołęki by poddać się bez walki. Po dwóch partiach mieliśmy więc wynik remisowy i rywalizacja nabierała rumieńców.

Dwa kolejne sety pokazały jednak, że zawodniczki Nike słusznie zalicza się do grona ligowych faworytek. Ostrołęczanki kapitalnie zagrały w trzecim secie, wygrywając go różnicą jedenastu punktów! Set czwarty był bardziej wyrównany, ale i tak Ósemka nie miała sposobu na powstrzymanie dobrze grających zawodniczek Nike. Gospodynie mogły cieszyć się ze zwycięstwa 3:1 i bardzo dobrej zaliczki przed piątkowym rewanżem.

W drugiej parze półfinałowej zagrają ze sobą ekipy Krótka Mysiadło i MOS Wola Warszawa. Ich mecze rozegrane zostaną 25 i 31 marca.

NIKE Ostrołęka - ÓSEMKA Siedlce 3:1 (25:19, 19:25, 25:14, 25:22)