Nike Ostrołęka: Mecze ligowe i walka o "Złoty Kasztan"

Siatkówka 18 października 2021 1 Komentarz

Kolejny bardzo pracowity weekend miały siatkarki OTPS Nike Ostrołęka. Grały juniorki i kadetki, jak również najmłodsze zawodniczki trenujące w klubie.

Kolejny bardzo pracowity weekend miały zespoły OTPS Nike Ostrołęka. Grały juniorki i kadetki, jak również najmłodsze zawodniczki trenujące w klubie.

Juniorki i kadetki. Mecze ligowe

W piątkowy wieczór w Ostrołęce juniorki Nike zmierzyły się Legionovią Legionowo. Przewaga warunków fizycznych rywalek była wyraźna i widać to było również w boiskowych poczynaniach, choć trzeba przyznać, że ostrołęczanki potrafiły w wielu momentach postawić się przeciwniczkom. To jednak Legionovia wygrała ten mecz 3:0.

Porażkę 0:3 zanotowały również kadetki grające w I lidze. Lepsza od ostrołęckich zawodniczek była Atena Warszawa.

"Złoty kasztan"

W niedzielę zakończył się Ogólnopolski turniej minisiatkówki w kat. czwórek o "Złoty Kasztan" w Nowym Dworze Mazowieckim. W zawodach zagrały dwie drużyny Nike Ostrołęka:

  • Nike 1 w składzie: Jagoda Szlązak (kapitan), Amelia Sokołowska, Julia Golan, Zuzanna Siudek i Amelia Bednarczyk
  • Nike 2 w składzie: Martyna Pajka (kapitan), Blanka Parzych, Marta Listwon i Agnieszka Aleksandrowicz.

Klub relacjonuje:

W turnieju wystąpiło łącznie 15 ekip, podzielonych w pierwszej fazie na 3 grupy. Po rozegraniu wszystkich meczy Nike 1 w drugiej fazie rywalizowała wśród najlepszych 8 zespołów, a Nike 2 zagrała o miejsca 9-15. Dziewczęta z Nike 1 po rozegraniu kolejnych 7 spotkań zakończyły ostatecznie zawody na 3. miejscu , a dziewczęta z Nike 2 na miejscu 12.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
13:09, 18 października 2021

Magnificjent

Brawo czwórki, brawo trener. Dziewczyny mają potencjał i nie można go zmarnować. Dlaczego czwórki z Nike 1 jeszcze nie sparingują ze starszymi koleżankami - młodziczkami? Wyszłoby to na korzyść czwórkom w rozgrywkach Kinder Joy, a młodziczkom w rozgrywkach ligi mazowieckiej. Obydwie grupy wiekowe potrzebują ogrania meczowego.

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.