Nike Ostrołęka: Młodziczki w półfinale Mistrzostw Mazowsza (zdjęcia)

Siatkówka 13 stycznia 2020 0 Komentarzy

Młodziczki OTPS Nike Ostrołęka awansowały do półfinału Mistrzostw Mazowsza. Podopieczne Dariusza Piersy w turnieju II ligi rozgrywanym w Ostrołęce odniosły cztery zwycięstwa i poniosły jedną porażkę.Dwudniowy turniej II ligi młodziczek (już czwarty w tym sezonie) odbył się w hali ZSZ 3 w Ostrołęce. Stawka była duża, bowiem przyszedł czas na rozstrzygnięcia dotyczące awansu do półfinału Mistrzostw Mazowsza. Zawodniczki Nike doskonale weszły w turniej i pierwszego dnia wygrały wszystkie trzy mecze - z MOS Wola II Warszawa, NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki i Radomką Radom. W niedzielę siatkarki Nike zmierzyły się z Metrem II Warszawa i Legionovią Legionowo, ale tu bilans był połowiczny - zwycięstwo i porażka.

Po podsumowaniu wyników, choć rywalizacja była niezwykle zacięta, okazało się, że zawodniczki Nike mogły cieszyć się z awansu do najlepszej ósemki na Mazowszu. Teraz czas na półfinał z udziałem sześciu drużyn, dwie ekipy mają już miejsce w finale.

W półfinale Mistrzostw Mazowsza zagrają: Krótka Mysiadło, Atena Warszawa, Viktoria Lubowidz, Legionovia Legionowo, Metro Warszawa i Nike Ostrołęka. Dwa zespoły awansują do finału rozgrywek. Bezpośredni awans zapewniły sobie MOS Wola Warszawa i GLKS Nadarzyn.

Młodziczki Nike zagrały w składzie: Oliwia Krukowska, Zuzanna Samsel, Martyna Werpachowska, Amelia Trzcińska, Maria Duszak, Nikola Krukowska, Antonina Kacprzycka, Aleksandra Zbrzeźna, Maja Sokołowska, Paula Dąbkowska, Iza Nalewajk. Trenerem zespołu jest Dariusz Piersa.

Gratulujemy!

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.