zdjecie 8733
zdjecie 8733

Nike Ostrołęka. Trudne spotkania kadetek i juniorek. Zobacz ligowe tabele

Siatkówka 15 grudnia 2020 0 Komentarzy

Kadetki i juniorki OTPS Nike Ostrołęka mają za sobą kolejne spotkania w rozgrywkach ligowych. Podopieczne Dariusza Werpachowskiego i Tomasza Pakieły w ubiegły weekend stoczyły trudne boje.

Kadetki i juniorki OTPS Nike Ostrołęka mają za sobą kolejne spotkania w rozgrywkach ligowych. Podopieczne Dariusza Werpachowskiego i Tomasza Pakieły w ubiegły weekend stoczyły trudne boje.

Kadetki

Kadetki Nike Ostrołęka w ostatnich dwóch meczach zmierzyły się z NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki oraz Radomką Radom. Z wyżej notowaną ekipą z Nowego Dworu Mazowieckiego ostrołęczanki grały jak równy z równym i spotkanie zakończyło się zwycięstwem rywalek, ale dopiero po tie-breaku. Z kolei w meczu z Radomką, która jest w tabeli za Nike, nie udało się wywalczyć punktów. Zespół z Radomia zwyciężył 3:1.

Tabela I ligi mazowieckiej kadetek:

Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety -
1UKS Atena Warszawa123111339
2KS Metro Warszawa1431103415
3NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki1429103519
4UMKS MOS Wola Warszawa122282419
5LTS Legionovia Legionowo I132062524
6OTPS Nike Ostrołęka121241726
7MUKS Radomka Radom12511134
8MUKS Sparta Warszawa1100033

Juniorki

Dużo trudniejse zadanie stało przed juniorkami Nike, które zagrały na wyjeździe z Legionovią Legionowo. Faworyzowana drużyna gospodyń okazała się lepsza i zwyciężyła 3:0.

Tabela I ligi mazowieckiej juniorek:

Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety -
1UKS Atena Warszawa143712388
2LTS Legionovia Legionowo I123512362
3MUKS Sparta Warszawa122793013
4UMKS MOS Wola Warszawa132072121
5OTPS Nike Ostrołęka131962222
6UMKS MOS Wola Warszawa II13831033
7LTS Legionovia Legionowo II1252832
8UKS Plas Warszawa1320539

 

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.