Nike za dwa punkty (ZDJĘCIA, WYNIKI, TABELA)

Siatkówka 29 października 2011 Komentarzy

Nike podejmowało zespół z Ozorkowa. Rywalki ostrołęczanek były przed meczem w tabeli tuż za Nike i z tego powodu mecz był bardzo ważny. Pierwszego seta nasze siatkarki przegrały ale w drugim i trzecim...

Nike podejmowało zespół z Ozorkowa. Rywalki ostrołęczanek były przed meczem w tabeli tuż za Nike i z tego powodu mecz był bardzo ważny. Pierwszego seta nasze siatkarki przegrały ale w drugim i trzecim secie Ada Surawska dała popis siatkówki na najwyższym poziomie.

Ada zagrywała na asy i skutecznie atakowała z każdej pozycji. Niestety w czwartym secie zmęczenie Ady Surawskiej dało się we znaki. W tie-breku naszym siatkarkom pomogło szczęście i dwa kończące dobre sety Gabrysi Borawskiej.

W meczu powialiśmy też całkiem udanie powracającą do gry po studiach Anię Mierzejewską.

Eko Energia Nike Ostrołęka - UKS Ozorków 3:2 (17:25, 25:20, 25:16, 14:25, 15:13)
Nike: Kupisz, G. Borawska, Przybyłek, Zyśk, Rapucha, Iwaniuk, Skiba (l), Surawska, Barszcz, Turek, Mierzejewska-Gębska, Sobotka (l)