zdjecie 3243

Nowa odsłona serwisu sportowego eOstrołęki!

Inne 24 stycznia 2017 0 Komentarzy

Zapraszamy do korzystania z nowej odsłony naszego serwisu sportowego!

Zapraszamy do korzystania z nowej odsłony naszego serwisu sportowego!

W związku ze zwiększającą się liczbą odbiorców artykułów sportowych w naszym portalu, postanowiliśmy uruchomić oddzielny serwis dedykowany tylko wydarzeniom sportowym w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Teraz możecie Państwo korzystać z naszego serwisu sportowego za pośrednictwem adresu sport.eostroleka.pl. Zachęcamy do zapisania sobie w zakładkach.

Po prawej stronie nowego serwisu znaleźć można podział na kategorie tematyczne, tak jak do tej pory: piłka nożna, piłka ręczna, siatkówka, koszykówka, lekkoatletyka, pływanie, sporty walki, tenis ziemny oraz inne. Jest także odnośnik do naszego sportowego forum, z którego cały czas można korzystać. Poniżej znaleźć można także odnośnik do naszego facebookowego profilu z ciekawostkami, filmami i wiadomościami sportowymi.

Absolutną nowością jest panel relacji na żywo przystosowany do tekstowych relacji z meczów i wydarzeń sportowych. Będzie on wkrótce testowany na niektórych meczach w Ostrołęce. Po testach pojawi się oddzielny artykuł, dotyczący także współpracy przy tworzeniu relacji.

Możliwa jest także kampania reklamowa w naszym nowym serwisie sportowym. Kontakt z działem reklamy pozostawiamy poniżej. Wystawiamy faktury VAT.

Dział reklamy:

Paweł Kulcak
specjalista ds. reklamy on-line
tel. 788-818-848
mail: reklama@eostroleka.pl

Przypominamy, że informacje dotyczące sportu w Ostrołęce i okolicach możecie Państwo wysyłać na adres mailowy sport@eostroleka.pl - czekamy na Wasze zaproszenia, relacje czy sugestie i komentarze. Dziękujemy wszystkim klubom za dotychczasową współpracę i zachęcamy pozostałych do promowania działalności w swojej kategorii w naszym serwisie. Zapraszamy do kontaktu.

A tymczasem, miłego odbioru!

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę