Nowe barwy szczęśliwe dla Trójki Ostrołęka [ZDJĘCIA]

Piłka ręczna 19 lutego 2022 0 Komentarzy

Trójka Ostrołęka wygrała z AZS AWF Warszawa 32:26 w meczu II ligi piłki ręcznej. Dla szczypiornistów z Ostrołęki był to wyjątkowy mecz: w nowych barwach i z nowym herbem.

Trójka zaczęła spotkanie od prowadzenia 4:0, czym ucieszyła publiczność zgromadzoną w hali III LO w Ostrołęce. Gospodarze kontrolowali boiskowe wydarzenia, prowadząc najpierw 7:4, a później 11:7.

W 26. minucie doszło do awarii oświetlenia w hali. Zgasł cały rząd świateł. Po chwili przerwy mecz wznowiono, a pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Trójki 14:11.

W drugiej połowie drużyna z Warszawy odrobiła część strat, dochodząc na jedną bramkę do Trójki. Gospodarzom udało się jednak powrócić do dobrej gry i w 44. minucie mieliśmy 21:17. W 49. minucie po golu Obidzińskiego było 25:20 dla Trójki. Ostrołęczanie powiększali przewagę i pod koniec meczu prowadzili już 30:23.

Ostatecznie skończyło się 32:26 dla Trójki. Oby tak dalej!