zdjecie 2866

Nowe władze Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki

Lekkoatletyka 05 marca 2019 9 Komentarzy

Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki od dziś ma nowe władze. O wyborze poinformowano na klubowej stronie w mediach społecznościowych. Nowym prezesem został Konrad Szuster.

Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki od dziś ma nowe władze. O wyborze poinformowano na klubowej stronie w mediach społecznościowych. Nowym prezesem został Konrad Szuster.

Poprzedni zarząd tworzyli Lidia Gontarz - prezes, Bartosz Podolak - wiceprezes, Konrad Szuster - sekretarz, Małgorzata Kowalczyk - skarbnik i Arkadiusz Dobkowski - członek zarządu. Według ostatnich danych na stronie internetowej OKLA, przed końcem kadencji w zarządzie pozostali tylko prezes, sekretarz i skarbnik.

Dziś klub poinformował, że odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze, na którym dokonano wyboru nowych władz. Prezesem został Konrad Szuster (na zdjęciu), wiceprezesem Robert Napiórkowski, a członkiem zarządu Małgorzata Kowalczyk. W komisji rewizyjnej zasiądą Bartosz Witkowski i Ewa Bartosik.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
09:46, 06 marca 2019

Liski

gratuluje !!!!!!!!


...
10:21, 06 marca 2019

Mama Liskow

Gratuluję! Konrad to pasjonat. Kocha sport.


...
11:58, 06 marca 2019

Bb

Powodzenia i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy


...
14:02, 06 marca 2019

Jacek

Kiedyś uprawiałem lekką atletykę w Ostrołęce, teraz na stałe mieszkam poza granicami Polski. Czy może ktoś napisać co dziaje się z takimi osobami jak Jerzy Kijek, Leszek Grzyb, Tadeusz Rutkowski, Krzysztof Pyzlak czy Stanisław Małkowski. To trenerzy LA z Ostrołęki z lat 80-tych ubiegłego wieku


...
14:09, 06 marca 2019

W

Czy członkiem zarządu był ten ekspert Arkadiusz D


...
09:47, 07 marca 2019

do Jacka i do W

Kijek prowadzi własną działalność (sklep Emaus),  Grzyb był pracownikiem technicznym Gimnazjum nr 1 a teraz jest na emeryturze, Małkowski niestety nie żyje. O Rutkowskim i Pyzlaku nic nie wiem.

W, tak to ten


...
14:02, 07 marca 2019

Marek Mierzejewski

Leszek Grzyb nigdy nie był pracownikiem technicznym  w Gimnazjum nr 1, tylko nauczycielem  (pracownikiem technicznym  był inny Grzyb), Pyzlak od wielu lat  mieszka w USA. O Rutkowskim nigdy nie słyszałem.


...
08:46, 08 marca 2019

Gość

Racja pomyliłem panów Grzybów, tamten też działał w sporcie chyba w siatkówce. Co do pana "Rutkowskiego", to nie chodzi czasem o Tadeusza Olszewskiego, który trenował kulomiotów?


...
14:14, 08 marca 2019

M.M.

Jerzy Grzyb był sekretarzem MZKS Narew, potem pracował w Wojewódzkiej Federacji Sportu, a jeśli chodzi o trenera Olszewskiego, to na imię miała Zdzisław i trenował głownie oszczepników (m.in. braci Charkiewiczów, a przede wszystkim Barbarę Kuleszę, która była reprezentantką Polski w tej konkurencji)Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.