Nowi trenerzy w Akademii Narwi

Piłka nożna 27 lipca 2022 6 Komentarzy

Zmiany w Akademii Piłkarskiej Narwi Ostrołęka. Do jednej z najbardziej prężnie działających akademii w naszym regionie dołączyli nowi trenerzy.

W Akademii Piłkarskiej Narwi ważną rolę odgrywał będzie Mateusz Budzyński. Niespełna 30-letni szkoleniowiec jest wychowankiem Narwi, ale pracował ostatnio w Barca Academy w Warszawie. W Akademii będzie koordynatorem wyszkolenia.

Nowymi trenerami w Akademii Piłkarskiej Narwi Ostrołęka są też Jarosław Baranowski (trener od przygotowania fizycznego), Rafał Kosek (pisaliśmy o tym tutaj), Piotr Karczewski i Bartosz Witkowski. Dwaj ostatni poprowadzą drużynę młodzików, która po sukcesie naborowym jest bardzo liczna (aż cztery grupy).

Zajęcia w akademii, której dyrektorem i jednym z trenerów jest Marcin Roman, prowadzić będą również trenerzy Rafał Kosek, Piotr Kuciński, Cezary Stachowicz, Arkadiusz Roman, Radosław Wierzbowski, Jacek Żylak i Paweł Samsel.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
19:03, 27 lipca 2022

www

Samsel???? jak on nie ma sam podstaw piłkarskich to gdzie on na trenera i to jeszcze do dzieci???? To nie prymaaprylis !!!!  

ocena: 34%         zgłoś
...
19:10, 27 lipca 2022

Do ww

Co ty piszesz dzbanie???Chlop ma podejście do dzieci ,widać to było jak przejął rocznik 2010,,potem 2006 .W roczniku 2010 panował chaos a on ich poukładał co było widać po wynikach, to samo tchnął w 2006 każdy kto się interesuje to widzial różnicę, więc takie pier....olenie jest zbędnie i nie wiem po co piszesz takie bzdury....

ocena: 60%         zgłoś
...
20:18, 27 lipca 2022

Do wyżej

Samsel jedna wielka pomyłka. Jeszcze jest kilku w akademii ale pan prezes bierze wiernych ale miernych  ale kasa się zgadza ze składek  

ocena: 50%         zgłoś
...
20:41, 27 lipca 2022

Do wyżej do wyżej

Pomyłka to ty maaz na drugie imię ,starzy zapomnieli cię zgłosić iść hahahh

ocena: 67%         zgłoś
...
08:42, 28 lipca 2022

Do wyżej

Kurde, może się niech Ci znawcy zgłoszą się do Akademii na jakiś kordynatorów, bo szkoda marnować taki potencjał i wiedzę, niż tylko pisać posty anonimowo, kto się nadaję, a kto nie :)

ocena: -         zgłoś
...
09:15, 28 lipca 2022

Gość

Ktoś tu bardzo nie lubi trenera S. Może zazdrości. Ja go będę bronić, to bardzo dobry trener.  

ocena: 67%         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.