Obóz i Mistrzostwa Mazowsza. Pracowity luty OKKK

Sporty walki 03 marca 2021 0 Komentarzy

Luty 2021 roku był pracowity dla karateków i trenerów z Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Uczestniczyli oni w obozie w Nałęczowie, jak również w zawodach w Warszawie.

Luty 2021 roku był pracowity dla karateków i trenerów z Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Uczestniczyli oni w obozie w Nałęczowie, jak również w zawodach w Warszawie.

W dniach 19-21 lutego przedstawiciele OKKK uczestniczyli w 10th Polish Fighters Camp w Nałęczowie. W tym roku obóz zgromadził ponad 330 uczestników z 50 Dojo IKO. Podczas obozu miały miejsce trzy wydarzenia: 10th Polish Fighters Camp, 7th Young Lions Fighters Camp oraz 1st Black Belt Seminar. - Dla naszych zawodników był to czas rzetelnego treningu kumite zaś dla naszych sensei doskonalenia kata - informuje OKKK.

Na obozie OKKK reprezentowali: shihan Wiesław Orzoł, sensei Artur Orzoł, sensei Krzysztof Ślaski, sensei Radosław Sikora, senpai Beata Opęchowska, senpai Daniel Opęchowski, senpai Dominika Pyskło, senpai Szymon Niziński, senapi Jakub Niziński, senpai Mateusz Kukuć, senapi Damian Sadlak.

zdjecie

Z kolei 28 lutego w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Karate Kyokushin. Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wywalczyli następujące lokaty:

  • Wekwejt Patryk - 2. miejsce kumite junior -55 kg
  • Malon Agata - 2. miejsce kumite juniorki + 60 kg
  • Kukuć Mateusz - 3. miejsce kumite junior -70 kg
  • Rykowiska Oliwia - 3. miejsce kumite młodzik -45 kg
  • Sęk Julita - 3. miejsce kumite juniorki -55 kg
  • Malon Mateusz - 3. miejsce kumite młodzik -60 kg

zdjecie

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.