Od poniedziałku otwarte hale sportowe! Poznaj ZASADY

Inne 29 maja 2020 3 Komentarze

Od poniedziałku 1 czerwca możliwe będzie korzystanie z miejskich hal sportowych w Ostrołęce. Dotyczy to jednak tylko grup zorganizowanych, które zgłoszą zapotrzebowanie na trening w obiekcie. 

Od poniedziałku 1 czerwca możliwe będzie korzystanie z miejskich hal sportowych w Ostrołęce. Dotyczy to jednak tylko grup zorganizowanych, które zgłoszą zapotrzebowanie na trening w obiekcie. 

Od poniedziałku 1 czerwca zostaną udostępnione kolejne obiekty sportowe: hale sportowe. W związku z przeciwdziałaniem epidemii wirusa SARS-CoV-2 możliwość korzystania z obiektów sportowych jest ograniczona do uprzednio zgłoszonych zajęć prowadzonych przez kluby, stowarzyszenia sportowe oraz grupy zorganizowane

- informuje Urząd Miasta.

Zgłoszenia przyjmowane są na adres mailowy joanna.kruszewska@um.ostroleka.pl, tel. 29 765 42 43. Po weryfikacji zapotrzebowania zainteresowane podmioty zostaną poinformowane o dostępności danego obiektu.

Korzystanie z hal sportowych będzie możliwe tyko przy zachowaniu obecnie obowiązujących zasad bezpieczeństwa. Ze względów bezpieczeństwa na obiektach miejskich nie będzie możliwości korzystania z szatni i węzła sanitarnego (poza WC). W każdej hali zostaną przewidziane 15-minutowe odstępy pomiędzy wchodzącymi i wychodzącymi grupami. To czas pozwalający na przewietrzenie sali i dokonanie dezynfekcji. Liczba osób uczestniczących w zajęciach sportowych na sali/hali sportowej uzależniona jest od aktualnie obowiązujących zasad bezpieczeństwa. Na każdym obiekcie w widocznym miejscu zostaną zamieszczone komunikaty informujące o sposobie korzystania z boisk oraz informacja o aktualnych ograniczeniach

- czytamy w komunikacie ratusza. 

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
13:41, 29 maja 2020

Danuta

Ciekawa jestem w jaki sposób wietrznie będą te sale/hale ? Chłodnym zegarkiem przez otwarte okno, czy poprzez palenie kadzidełka? Wiadomym jest że filtry w wentylacji są zagrzybione i powinny być wymienione wiele lat temu!!!

ocena: -         zgłoś
...
19:05, 30 maja 2020

farbowany lis

Napiszcie kto został w mosirze nowymi kierownikami na halach i obiektach.
Wszyscy już obsadzeni?
expert od sportu nareszcie zrobi porządki ;)

ocena: -         zgłoś
...
10:45, 01 czerwca 2020

do Farbowany

A możesz podzielić się wiedzą jak wiesz? Ja z chęcią bym się dowiedział jak rozdali karty.

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.