Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Złotą Podwiązkę” [ZDJĘCIA, WYNIKI]

Inne 01 października 2012 Komentarzy

W niedzielę, w hali im. A. Gołasia, odbył się XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Złotą Podwiązkę” zorganizowany przez Ostrołęckie Centrum Kultury oraz Klub Tańca Towarzyskiego „Fan”.

fot. D.Płoski



Wyniki turnieju

Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
1 Góralski Adam, Dębek Julia AKAT Łomża              
2 Korwek Michał, Skawska Maja AKAT Łomża                            
3 Oksień Dominik, Gołosko Magdalena KADRYL Białystok                    

Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T
1 Nowotczyński Michał, Więckowska Maja MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA Mław            
2 Panek Fabian, Piskorska Laura DANCE FLOW Hel                      
3 Dykta Mikołaj, Majchrzak Klaudia DANCE FLOW Hel                        

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
1 Ostrowski Jan, Malinowska Justyna          CZAR PAR Giżycko                      
2 Grzeszczuk Zbigniew, Baczewska Natalia           AKAT Łomża                            
3 Szyszka Bartosz, Lenkiewicz Magdalena            ATRIA Ostrołęka                      
4 Osiński Michał, Snopek Kaja                      MAKO Sulejówek                      
5 Waśniewski Jakub, Szumacher Patrycja             MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA Mław              
6 Filim Michał, Tworkowska Angelika                KADRYL Białystok                      
7 Kazberuk Julian, Bielawska Dominika              KADRYL Białystok                      
8 Dąbrowski Piotr, Łozińska Izabela                FAN Ostrołęka                          
9 Krzynówek Paweł, Jesionek Wiktoria               FAN Ostrołęka                          
10 Wiszowaty Karol, Wiszowata Zuzanna               FAN Ostrołęka                          
11 Rostkowski Wiktor, Przychodzeń Olga              FAN Ostrołęka                          

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
1 Gawryś Adrian, Skorupska Wiktoria                MAKO Sulejówek                        
2 Możarowski Wiktor, Demianowicz Magda             AKAT Łomża                            
3 Rosiński Igor, Rosińska Izabela                  MAKO Sulejówek                        
5 Małachowski Jakub, Borawska Julia                AKAT Łomża                            
6 Kowalewski Szymon, Kasprzak Weronika             PROMENADA Olecko                    

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
1 Krakowiecki Mateusz, Wronowska Aleksandra        AKAT Łomża                            
2 Buczyński Hubert, Sawka Zuzanna                  BLUE CLASSIC Warszawa                  
3 Morgisz Daniel, Stryjewska Karolina              MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA Mław            
4 Korzeniewski Feliks, Surman Diana                DANCE SCHOOL Warszawa                
5 Zaprzalka Jakub, Łapińska Milena                 KADRYL Białystok                      
6 Łępicki Patryk, Ogórkowska Zuzanna               AKAT Łomża                            
7 Marciniak Andrzej, Bednarczyk Eliza              FAN Ostrołęka                        

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
1 Dzwonkowski Mateusz, Brulinska Dagmara           AKAT Łomża                            
2 Bagiński Konrad, Stepnowska Gabriela             ATRIA Ostrołęka                        
3 Szczepaniak Marcin, Szczepanik Julia             CORTE TOP DANCE Warszawa              
4 Zaręba Kamil, Skóra Zuzanna                      EMKa Legionowo                      
5 Oracz Jakub, Makowiecka Zuzanna                  STREFA TAŃCA Warszawa                  
6 Majkowski Paweł, Prusaczyk Iga                   ATRIA Ostrołęka                        
7 Korczewski Juliusz, Szczukiewicz Katarzyna       DUET Warszawa                        

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
1 Zaręba Kamil, Skóra Zuzanna                      EMKa Legionowo                        
2 Dzwonkowski Mateusz, Brulinska Dagmara           AKAT Łomża                            
3 Stępniewski Oskar, Stefańska Julia               STREFA TAŃCA Warszawa                
4 Szczepaniak Marcin, Szczepanik Julia             CORTE TOP DANCE Warszawa              
5 Korczewski Juliusz, Szczukiewicz Katarzyna       DUET Warszawa                          
6 Oracz Jakub, Makowiecka Zuzanna                  STREFA TAŃCA Warszawa                  
7 Majkowski Paweł, Prusaczyk Iga                   ATRIA Ostrołęka                        
8 Tusiński Patryk, Łozińska Ola                    FAN Ostrołęka                          
9 Bagiński Konrad, Stepnowska Gabriela             ATRIA Ostrołęka                        

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
1 Czurgiel Artur, Alboszta Oliwia                  CZAR PAR Giżycko                      
2 Powązka Piotr, Reks Aleksandra                   MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA Mław              
3 Lewko Dominik, Dąbrowska Natalia                 AKAT Łomża                            
4 Kłoczko Kajetan, Jankowska Paulina               PROMENADA Olecko                    
5 Radzewicz Kacper, Rynkowska Dominika             MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA Mław            
6 Żuk Piotr, Ciborowska Alicja                     AKAT Łomża                            
7 Stępień Bartosz, Wielądek Sandra                 DANCE SCHOOL Warszawa                  
8 Mosór Maksymilian, Strojna Anna                  DANCE FLOW Hel                        
9 Purta Bartosz, Aleksiejczuk Joanna               KADRYL Białystok                      

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
1 Sobociński Dominik, Langiewicz Alicja            AKCENT Raciąż                        
2 Cabaj Szymon, Szulim Julia                       MAKO Sulejówek                        
3 Trzeciak Michał, Suchoń Paulina                  ATRIA Ostrołęka                      
4 Dębski Patryk, Łysik Agnieszka                   ŁDK Łódź                            
5 Archacki Sebastian, Vajo Julia                   AKADEMIA TAŃCA Warszawa              
6 Krakowiecki Sebastian, Orzoł Mariola             AKAT Łomża                          
7 Bagilcz Jakub, Wojszel Aleksandra                TĘCZA Białystok                      
8-9 Petrykowski Rafał, Mikulec Paulina               AKADEMIA TAŃCA Warszawa              
8-9 Ziółkowski Grzegorz, Ziółkowska Kasia            CZAR PAR Giżycko                      
10 Jasiński Jakub, Czerwińska Żaneta                PROMENADA Olecko                      
11 Lange Mateusz, Król Ewelina                      DANCE DANCE Toruń                    
12 Więckowski Maciej, Tomkielska Zuzanna            MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA Mław              
13 Wróbel Michał, Nowak Malwina                     DANCE FLOW Hel                        

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
1 Dębski Patryk, Łysik Agnieszka                   ŁDK Łódź                            
2 Cabaj Szymon, Szulim Julia                       MAKO Sulejówek                      
3 Krakowiecki Sebastian, Orzoł Mariola             AKAT Łomża                            
4 Bagilcz Jakub, Wojszel Aleksandra                TĘCZA Białystok                        
5 Trzeciak Michał, Suchoń Paulina                  ATRIA Ostrołęka                        
6 Jasiński Jakub, Czerwińska Żaneta                PROMENADA Olecko                    
7 Więckowski Maciej, Tomkielska Zuzanna            MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA Mław            
8 Ziółkowski Grzegorz, Ziółkowska Kasia            CZAR PAR Giżycko                      
9 Kowal Marcin, Ziętara Dominika                   AKADEMIA TAŃCA Warszawa              
10 Sobociński Dominik, Langiewicz Alicja            AKCENT Raciąż                      
11-12 Lange Mateusz, Król Ewelina                      DANCE DANCE Toruń                    
11-12 Wróbel Michał, Nowak Malwina                     DANCE FLOW Hel                        

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
1 Łuba Piotr, Łażewska Paulina                     AKAT Łomża                            
2 Bobrowski Maciej, Szewczyk-Terlecka Joanna       CORTE TOP DANCE Warszawa              
3 Ciskowski Łukasz, Olszewska Aleksandra           FAN Ostrołęka                          
4 Strugacz Grzegorz, Perzanowska Liliana           CORTE TOP DANCE Warszawa            
5 Rybakowicz Tomasz, Janczylik Agata               PROMENADA Augustów                      
6 Żabiuk Jakub, Rutkowska Anita                    KADRYL Białystok

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
1 Drozd Damian, Sokołowska Monika                  JANTAR Elbląg                          
2 Gacioch Łukasz, Łachmańska Martyna               KORMORAN Kętrzyn                    
3 Sztankowski Jacek, Tarasiuk Patrycja             GRACJA Iława                          
4 Zawadzki Jakub, Kalinowska Natalia               MARK DANCE Płock                    
5 Zajkowski Kamil, Poniatowicz Karolina            KADRYL Białystok                    
6 Szkiłądź Łukasz, Kisiel Paulina                  KADRYL Białystok                  
7-8 Janczak Jakub, Wróblewska Ewelina                FAN Ostrołęka                        
7-8 Grygoruk Paweł, Zaniewska Karolina               PASJA Białystok                    
9 Roszkowski Marcin, Sieńkowska Michalina          PROMENADA EŁK                        
10 Bąk Dominik, Plichta Patrycja                    AKADEMIA TAŃCA Warszawa              
11 Nowakowski Mateusz, Łuszcz Monika                EMKa Legionowo                        

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
1 Szkiłądź Łukasz, Kisiel Paulina                  KADRYL Białystok                      
2 Roszkowski Marcin, Sieńkowska Michalina          PROMENADA EŁK                        
3 Postek Paweł, Podbielska Natalia                 FAN Ostrołęka                        
4 Gacioch Łukasz, Łachmańska Martyna               KORMORAN Kętrzyn                      
5 Zajkowski Kamil, Poniatowicz Karolina            KADRYL Białystok                      
6 Zawadzki Robert, Głowacz Anastazja               AKADEMIA TAŃCA Warszawa              
7 Grygoruk Paweł, Zaniewska Karolina               PASJA Białystok                      
8 Sztankowski Jacek, Tarasiuk Patrycja             GRACJA Iława                          
9 Janczak Jakub, Wróblewska Ewelina                FAN Ostrołęka                        
10 Drozd Damian, Sokołowska Monika                  JANTAR Elbląg                          
11 Nowakowski Mateusz, Łuszcz Monika                EMKa Legionowo                        
12 Bąk Dominik, Plichta Patrycja                    AKADEMIA TAŃCA Warszawa                

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
1 Postek Paweł, Podbielska Natalia                 FAN Ostrołęka                        
2 Zaniewski Dawid, Mroczkowska Marcelina           AKAT Łomża                            
3 Nowacki Adam, Rokicka Aleksandra                 DANCE SCHOOL Warszawa                
4 Gabriel Michał, Zgutczyńska Karolina             STARDANCE Gdynia                    
5 Skwarczyński Piotr, Kosiorek Karolina            FOCUS Olsztyn                        
6 Sidorowicz Jakub, Kowalczyk Wioleta              PROGRESS Warszawa                
7 Kuchta Jakub, Zimnoch Martyna                    KADRYL Białystok                    

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
1 Stetsyuk Mikhail, Szustkiewicz Marta             CONTRA Warszawa                      
2 Michalak Krystian, Rząp Patrycja                 AKADEMIA TAŃCA Warszawa                
3 Matuszewski Michał, Nietupska Magdalena          AKADEMIA TAŃCA Warszawa                
4 Krygiel Piotr, Matyszczyk Małgorzata             PROMENADA Augustów                    
5 Kuchta Jakub, Zimnoch Martyna                    KADRYL Białystok                      
6 Kamrat Dawid, Laskowska Klaudia                  FAN Ostrołęka                          

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
1 Kieszek Mateusz, Wałachowska Anna                DUET Warszawa                          
2 Wilga Wiktor, Kucharska Aleksandra               FAN Ostrołęka                      
3 Kamrat Dawid, Laskowska Klaudia                  FAN Ostrołęka                          
4 Zaborowski Krystian, Topka Oliwia                GRACJA Iława                          
5 Matuszewski Michał, Nietupska Magdalena          AKADEMIA TAŃCA Warszawa                
6 Świtalski Łukasz, Kamińska Karolina              MARK DANCE Płock                      

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
1 Kieszek Mateusz, Wałachowska Anna                DUET Warszawa                          
2 Mikrzak Maciej, Michalik Martyna                 DUET Warszawa                          
3 Gumkowski Michał, Zakrzewska Maria               DUET Warszawa                        
4 Jesionek Karol, Izdebska Daria                   AMIGO DANCE Biała Podlask            
5 Jabłoński Damian, Kasjaniuk Dominika             AMIGO DANCE Biała Podlask            
6 Jarosz Andrzej, Bogdanowicz Aleksandra           AKADEMIA TAŃCA Warszawa              
7 Pachnowski Jacek, Okuszko Katarzyna              PROGRESS Warszawa                    
8 Wieremiej Mateusz, Karczewska Joanna             POWER DANCE Olsztyn                  
9 Jędraszko Przemysław, Jędraszko Elżbieta         AKADEMIA TAŃCA Warszawa              
10 Domański Bartłomiej, Grzegorczyk Marta           AKADEMIA TAŃCA Warszawa    

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.