OKLA Elektro-Energetyka na Mistrzostwach Mazowsza. W dorobku złoto i srebro!

Lekkoatletyka 23 listopada 2021 0 Komentarzy

Na obiektach AWF Warszawa odbyły się Mistrzostwa Mazowsza w biegach przełajowych oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 w biegach przełajowych. OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka reprezentowała czwórka podopiecznych trenerki Pauliny Pawłowskiej Żbikowskiej.

Klub podsumował starty swoich zawodników:

  • W roczniku 2009-2008 wystartowała Natalia Szczepkowska - w biegu na 1000m. Był to dla niej pierwszy taki start, który ukończyła w połowie stawki zgłoszonych zawodniczek.
  • W Mistrzostwach Mazowsza U18 wystartował przygotowujący się do Mistrzostw Polski w biegach przełajowych Dominik Kowalczyk. Podopieczny trenerki Pauliny Pawłowskiej - Żbikowskiej zdobył złoty medal i tym samym tytuł Mistrza Mazowsza w biegu na 2000m w biegach przełajowych. Jest to bardzo dobry prognostyk przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski w Tomaszowie Lubelskim.
  • Kolejny z podopiecznych trenerki Pauliny, Kacper Piórkowski, wystartował na dystansie 2000m U20 meldując się na mecie jako drugi ze zgłoszonych juniorów, wywalczył tym samym tytuł v-ce Mistrza Mazowsza U20 w biegach przełajowych.
  • W Międzywojewódzkich Mistrzostwach U16 wystartował Miłosz Brzuzy na dystansie 3000m. Miłosz dobiegł na metę na 10. miejscu.

 Zobacz cały wpis na stronie OKLA Elektro-Energetyka:

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.