zdjecie 1780

OKLA na aktywnych wakacjach w Obierwi (zdjęcia)

Lekkoatletyka 01 sierpnia 2018 3 Komentarze

Trwają aktywne wakacje w Obierwi. W ramach tego cyklu dzieci spotkały się z przedstawicielami Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki.

Trwają aktywne wakacje w Obierwi. W ramach tego cyklu dzieci spotkały się z przedstawicielami Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki.

Lekkoatletyka jest dla każdego, o czym przekonały się dzieciaki z Obierwi na zajęciach "Aktywne wakacje 2018". Wczoraj spotkanie poprowadził trener z Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Bartosz Witkowski, któremu towarzyszyły dwie
mistrzynie: Magdalena Żebrowska i Ewa Bartosik.

Magda jest młodą sportsmenką z Lelisa i już trzykrotną młodzieżową mistrzynią Polski, zdobywczynią srebrnego medalu w Mistrzostwach Polski Seniorów. Reprezentantka Polski na arenie międzynarodowej uczestnicząca w zawodach z cyklu Athletics World Cup 2018 w Londynie. Wychowanka trenera Bartosza obecnie reprezentuje KS Podlasie Białystok i trenuje pod okiem trenera Roberta Nazarkiewicza. Natomiast Pani Ewa to doświadczona mistrzyni, która świetne wyniki zapisała na swoim koncie w Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce Masters w Toruniu. Zawodniczka współpracująca z trenerem Bartoszem Witkowskim zgarnęła trzy złote medale i tytuł dla najlepszej zawodniczki całej imprezy.

Dzieciaki spróbowały swoich sił w biegach sprinterskich, biegach przez płotki i skoku w dal. Wszyscy dobrze się bawili, a na koniec otrzymali pamiątkowe dyplomy. W kolejny czwartek w spotkaniu z tego cyklu dzieciaki spotkają się z grupą Biegam bo Lubię Ostrołęka.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:

Komentarze

...
18:45, 01 sierpnia 2018

Rodzic

Na wsi też są mali mistrzowie. Brawo dla organizatorów!


...
07:41, 02 sierpnia 2018

Gość

Fajne :) pozdrawiam pana Siemano


...
13:34, 02 sierpnia 2018

@net

Czy tak wiele trzeba aby ruszyć dzieci od komputerów. Super inicjatywa. Brawo!Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.