OKLA w akcji. Ostrołęccy lekkoatleci z dobrymi wynikami

Lekkoatletyka 25 maja 2022 0 Komentarzy

W ostatnim czasie lekkoatleci OKLA Elektro-Energetyka nie próżnują i startują w kolejnych zawodach.  Zaglądamy do podsumowania ich ostatnich występów.

fot. Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki

11 maja w Winnicy został rozegrany jeden z etapów eliminacji Czwartków Lekkoatletycznych. - Nas reprezentowała grupa około 70 dzieci uczestniczących w zajęciach Lekkoatletyka dla Każdego z Ostrołęki (trenerzy Bartosz Witkowski i Konrad Szuster) oraz Chorzel (trener Michał Zawojek) - informuje OKLA.

Medalistów i rekordzistów nie zabrakło. Poznacie ich na facebookowej stronie klubu:

14 maja w Warszawie ekipa OKLA startowała w zawodach na stadionie AWF. Na uwagę zasługuje wynik Oliwii Napiórkowskiej, która wygrała konkurs skoku w dal U18 z wynikiem 5,22 m. Więcej wyników poniżej:

7-osobowa grupa młodzików z naszego klubu wzięła udział w Mistrzostwach Warszawy U16. Daria Dobkowska, Patrycja Golon, Alicja Beczak, Natalia Tłoczkowska, Julia Nisio, Patryk Pędzich oraz Igor Łada uzyskali wartościowe wyniki. Szczegóły poniżej:

To nie koniec. Nna stadionie AWF Warszawa odbyły się Otwarte Mistrzostwa Warszawy U18 i U20, w których udział wzięła dwójka zawodników z OKLA. Warto podkreślić, że Dominik Kowalczyk poprawił rekord życiowy w biegu na 800m czasem 1:59,81. Więcej na stronie OKLA:


Źródło: Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki
Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.