Okręgowy Puchar Polski. KS CK Troszyn w finale!

Piłka nożna 14 października 2020 6 Komentarzy

KS CK Troszyn wygrał z Nadnarwianką Pułtusk 3:1 i zagra w finale okręgowego Pucharu Polski! Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego zanotowali fenomenalną końcówkę meczu.

Po kwadransie gry Troszyn musiał już gonić wynik meczu, gdyż na listę strzelców wpisał się Bartosz Otulak. Wyrównał w 76. minucie Marcin Świderski, a później nadszedł świetny finisz w wykonaniu zespołu z Troszyna.

Najpierw w 88. minucie na listę strzelców wpisał się Kamil Majkowski, a w 90. minucie wynik ustalił Patryk Gumowski.

Troszyn w finale zagra z MKS Przasnysz, który uporał się z PAF Płońsk, wygrywając 2:1.