Ołdaki już na podium! Niesamowita końcówka meczu i triumf nad GKS Strzegowo

Piłka nożna 06 października 2024 1 Komentarz

ULKS Ołdaki pokonał GKS Strzegowo 2:1 w meczu okręgówki. To zwycięstwo było możliwe dzięki dwóm bramkom strzelonym w końcówce meczu przez Jakuba Chaberka.

Spotkanie długo toczyło się typowo na remis. Obie drużyny starały się przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, ale przez większą część meczu wynik nie ulegał zmianie. W 19. minucie gospodarze mieli doskonałą okazję, aby otworzyć wynik meczu. Siemborski stanął do rzutu karnego, jednak nie wykorzystał tej szansy. Afanasiew obronił jego strzał.

Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów, w 84. minucie Michał Rynkowski wyprowadził GKS Strzegowo na prowadzenie. Jednak radość gości trwała zaledwie dwie minuty. W 86. minucie Jakub Chaberek doprowadził do wyrównania. Ażeby dopełnić dramaturgii tego spotkania, w 88. minucie ten sam zawodnik ponownie pokonał bramkarza GKS Strzegowo. I skończyło się 2:1 dla gospodarzy!

To zwycięstwo jest ogromnym sukcesem dla ULKS Ołdaki. Dzięki tym trzem punktom zespół poprawił swoją pozycję w tabeli i zbliżył się do czołówki, wskakując na 3. miejsce.

ULKS Ołdaki - GKS Strzegowo 2:1 (0:0)