W sobotę 14 marca o godzinie 18:00 w hali im. Arkadiusza Gołasia SPS Volley Ostrołęka rozegra ostatni mecz sezonu I ligi mazowieckiej siatkarzy. Rywalem ostrołęczan będzie Peterstar RAS6 Szydłowiec. Klub apeluje do kibiców o pełne trybuny i gorący doping.
Sezon 2025/26 dobiega końca. SPS Volley Ostrołęka w sobotni wieczór zagra ostatni mecz ligowy w tym sezonie, a do walki o trzy punkty zaprasza kibiców, którzy mają szansę stworzyć na trybunach atmosferę, jakiej hala im. Arkadiusza Gołasia długo nie zapomni.
Rywalem ostrołęczan będzie Peterstar RAS6 Szydłowiec. Klub nie ukrywa nastawienia - liczy się tylko zwycięstwo. Zawodnicy SPS Volley zapewniają, że dadzą z siebie wszystko.
- Ostatni mecz sezonu musi być wyjątkowy! My zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by wyszarpać te trzy punkty, a Was prosimy o istny ogień na trybunach! Nie oszczędzajmy się w sobotę! - apeluje klub.
Hala przy ulicy Traugutta czeka na kibiców w sobotę 14 marca o godzinie 18:00.
Komentarze
Dodaj Komentarz