Ostatnie roszady transferowe w Narwi

Piłka nożna 21 marca 2019 0 Komentarzy

Ostatnie dni przed rozpoczęciem rozgrywek wiosennych w A Klasie były bardzo intensywne dla działaczy MZKS Narew Ostrołęka. Trzeba było dopiąć na ostatni guzik wszystkie transfery, ale już teraz możemy powiedzieć, że się udało. Zobacz, jak wyglądają ostatnie roszady.Na ostatniej prostej przed startem ligi piłkarzami Narwi zostali Tomasz Niedźwiecki i Adrian Drężek. Pierwszego z nich specjalnie przedstawiać nie trzeba. To zawodnik, który dla ostrołęckich drużyn nastrzelał już sporo bramek i wraca do gry po niemal czteroletniej przerwie. W lipcu skończy 33 lata i jak na piłkarza jest to jeszcze wiek, w którym można postraszyć przeciwników. A nie ma wątpliwości, że w A Klasie Tomasz Niedźwiecki może sporo namieszać.

Drugi z wymienionych to utalentowany bramkarz i - co ważne - jeden z nielicznych golkiperów w tym przedziale wiekowym (w lipcu skończy 27 lat) na dobrym poziomie. Jako, że w ostrołęckich drużynach bronią dużo starsi bramkarze, potrzeba było kogoś, kto w niedalekiej przyszłości może przejąć stery. Adrian Drężek ma potencjał na to, by tak się stało. Chociaż łatwo miał nie będzie, bo Daniel Woźniak to klasa sama w sobie, co potwierdza w kolejnych meczach.

Podsumowując, w tym okienku transferowym do Narwi przybyli Damian Cendrowski, Adrian Drężek, Kevin Karwowski, Krzysztof Majewski, Tomasz Niedźwiecki, Paweł Skarzyński, Mateusz Sowa i Kamil Zygmunt. Po kontuzji wraca też Adrian Piersa.

A kto odszedł? Lista jest równie długa. Do Rzekunianki Rzekuń przenieśli się Bartosz Pędzich, Igor Sumara i Konrad Sieruta, do Orła Sypniewo przeszli Piotr Dąbrowski I i Mateusz Dudek, natomiast treningi przerwali z powodów osobistych Emil Chorążewicz, Jakub Grzyb, Marcin Kobrzyński, Paweł Lutrzykowski i Maciej Młynarski. Odchodzą też Daniel Dulewicz i Marcin Gładek - ten drugi, po zakończonym wypożyczeniu wrocił do Świtu Baranowo, a stamtąd przeniósł się do Orła Sypniewo. Na zasadzie wolnych transferów do Orła Sypniewo z Narwi przenieśli się też Damian Mróz, Krystian Burkacki i Michał Nurczyk, a do ULKS Ołdaki przeniósł się Patryk Krupiński.

Pierwszy wiosenny mecz Narwi Ostrołęka już w najbliższą niedzielę o godz. 15.30 na stadionie w Sypniewie - z miejscowym Orłem.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.