Ostatnie wzmocnienie i drugie zwycięstwo. Dobry początek sezonu Trójki Ostrołęka

Piłka ręczna 04 października 2021 0 Komentarzy

Drugi mecz, drugie zwycięstwo - zawodnicy Trójki Ostrołęka bardzo dobrze rozpoczęli nowy sezon w II lidze. Ostrołęczanie pokonali na wyjeździe AZS AWF Warszawa.

Przed kolejnym ligowym spotkaniem Trójka Ostrołęka ogłosiła ostatni transfer do klubu: ostrołęcki zespół zasilił Adam Poznański, zawodnik grający na lewym skrzydle, wychowanek Czarnych Regimin.

Poznański zadebiutował już w starciu z AZS AWF Warszawa. Spotkanie rozegrane w stolicy ułożyło się po myśli zawodników Trójki, którzy na półmetku pierwszej połowy zyskali nieznaczną przewagę. Po 30 minutach to ostrołęczanie prowadzili 16:13. Druga połowa przyniosła grad bramek. Po przerwie w ciągu 30 minut padły... 42 bramki. Ostatecznie to Trójka cieszyła się z wygranej 39:32. Poznański w debiucie rzucił 3 bramki, a najwięcej razy do bramki rywala trafiał Damian Tobolski - 11 razy.

Trójka Ostrołęka: Szurnicki, Obidziński 4, Karaszewski 1, Niećko 5, Prekiel, Dmowski 5, Kozik 6, Poznański 3, Tobolski 11, Piskowski 1, Gąska, Pachucki 2, Murawski 1.