Ostrołęccy policjanci świetnie grają w piłkę!

Piłka nożna 24 stycznia 2024 1 Komentarz

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce zajęli drugie miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie, który został rozegrany w minioną sobotę. W zaciętej rywalizacji wzięło udział 8 drużyn. Zawodnicy z rąk mł. insp. Radosława Romanowskiego odebrali zasłużone puchary oraz nagrody i pamiątkowe dyplomy.

fot. KMP Ostrołęka

W minioną sobotę (20.01) w hali sportowej MOSiR w Ciechanowie odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie. Do rozgrywek przystąpiło 8 drużyn: z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie, Makowie Mazowieckim, Mławie, Nidzicy, Płońsku, Sierpcu, Żurominie i Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce. Imprezę honorowym patronatem objął Przewodniczący Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów przy KPP w Ciechanowie podkom. Michał Kwasiborski.

Turniej w imieniu Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie insp. Zbigniewa Andresa otworzył jego I Zastępca mł. insp. Radosław Romanowski, po czym odbyło się losowanie drużyn w grupach. Nasi koledzy prowadzili zażarty bój o każdą bramkę, a zawody przebiegały w atmosferze sportowej walki i gry fair-play.

- Funkcjonariusze naszej komendy ulegli w finale drużynie z Komendy Powiatowej Policji w Nidzicy i tym samym zajęli II miejsce na podium. Na trzecim miejscu stanęli mundurowi z mławskiej komendy. Zawodnicy z rąk mł. insp. Radosława Romanowskiego odebrali zasłużone puchary oraz nagrody i pamiątkowe dyplomy - informuje ostrołęcka policja.

Wyróżniający się zawodnicy otrzymali nagrody indywidualne. Statuetka najlepszego zawodnika trafiła do Jakuba Kruszewskiego z Komendy Powiatowej Policji w Nidzicy. Najlepszym strzelcem został Szymon Racki z mławskiej komendy, a najlepszym bramkarzem Tomasz Baran z KPP w Nidzicy.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
11:38, 24 stycznia 2024

Ssss

Koszulki fajne mają  

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.