Ostrołęcki policjant na podium Mistrzosw Polski. To nie jedyny sukces

Sporty walki 06 czerwca 2023 0 Komentarzy

Sukcesem dla policjanta z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce zakończył się udział w Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w brazylijskim Jiu Jitsu. Po stoczonych zaciętych walkach ostrołęcki policjant zajął III miejsce w kategorii wagowej 85.5 kg (brązowe i czarne pasy).

5 czerwca na matach hali sportowej szkoły podstawowej nr 1 przy ul. Kopernika w Mińsku Mazowieckim, rozegrały się zawody 3 Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Brazylijskim Jiu Jitsu. W rywalizacji udział wzięli zawodnicy z wielu różnych formacji mundurowych w tym: wojska, straży pożarnej, straży granicznej i policji. Reprezentowali oni jednostki z wielu miast w kraju.

Swoje turniejowe umiejętności sprawdził także policjant z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce: sierż. szt. Daniel Zaręba.

- Funkcjonariusz po stoczeniu dwóch walk w kategorii wagowej 88.5 kg (brązowe i czarne pasy) zajął trzecie miejsce, tym samym znalazł się na podium. Walki odbywały się na zasadzie zapasów oraz chwytów w parterze z zastosowaniem dźwigni i duszeń. Sierż. szt. Daniel Zaręba jest dobrze znany wszystkim mieszkańcom Ostrołęki oraz powiatu ostrołęckiego, którzy interesują się boksem i kickboxingiem. Poza służbą w policji pełni on również rolę trenera w klubie Victoria Ostrołęka - wskazuje kom. Tomasz Żerański z ostrołęckiej policji, dodając:

Serdecznie gratulujemy naszemu koledze, życzymy mu także kolejnych sukcesów oraz wytrwałości w dzieleniu czasu pomiędzy treningami, a służbą.

Victoria Ostrołęka: podwójny brąz

Warto podkreślić, że nie był to jedyny sukces reprezentantów Victorii Ostrołęka. Brąz zdobył również Filip Falkowski.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.