"Ostrołęcki taran" Przemysław Zyśk z kolejnym zwycięstwem!

Sporty walki 10 grudnia 2016 Komentarzy

Przemysław Zyśk pokonał Rusłana Mokryckiego podczas gali boksu zawodowego we Wrocławiu. Ostrołęczanin był wyraźnie lepszy od Ukraińca i według sędziów zwyciężył we wszystkich rundach.

Przemysław Zyśk (fot. P. Duszczyk / boxingphotos.pl)Zyśk od początku walki we Wrocławiu próbował skracać dystans, z kolei Mokrycki unikał ciosów przemieszczając się praktycznie po całym ringu. Wychowanek Victorii Ostrołęka był dużo aktywniejszy, zadawał więcej ciosów, narzucając tym samym swój styl walki rywalowi. W trzeciej rundzie Zyśk zaatakował ciosami na tułów, a Mokrycki próbował odpowiadać wykorzystując obecne jeszcze luki w obronie ostrołęczanina.

Jednak to "taran z Ostrołęki" prezentował się lepiej, w piątej rundzie strzelił potężnym prawym, głowa Mokryckiego odskoczyła, ale Ukrainiec utrzymał się na nogach. W ostatnim starciu padło dużo ciosów, lecz Zyśk nie zdołał rzucić na deski swojego rywala. Werdykt był jednak sprawą jasną - od początku do końca walki ostrołęczanin był stroną przeważającą. Wszyscy sędziowie punktowali 60:54 dla Zyśka, co oznacza, że dali zwycięstwo Przemkowi we wszystkich rundach.

Dla Przemysława Zyśka była to trzecia walka i jednocześnie trzecie zwycięstwo na zawodowym ringu. Gratulujemy kolejnej udanej walki i czekamy na kolejne!

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.