zdjecie 8073

Ostrołęckie kluby testują piłkarzy

Piłka nożna 18 lipca 2018 15 Komentarzy

Trwają przygotowania do piłkarskiego sezonu 2018/19. Oba ostrołęckie kluby mają ambitne cele i chcą znaleźć się w czołówkach lig. W związku z tym poszukiwane są wzmocnienia.

Trwają przygotowania do piłkarskiego sezonu 2018/19. Oba ostrołęckie kluby mają ambitne cele i chcą znaleźć się w czołówkach lig. W związku z tym poszukiwane są wzmocnienia.

W Koronie Ostrołęka spory problem widać na pozycji bramkarza. Sebastian Szczechowiak zakończył sportową karierę, a Andrzej Łyziński zmaga się z urazami i nie wiadomo, w jakim wymiarze będzie mógł występować w nowym sezonie. W związku z tym w meczu sparingowym z Ruchem Wysokie Mazowieckie testowano 19-letniego Sebastiana Kozłowskiego z Łomży. W bramce grał też młody wychowanek Korony Michał Fuksiński, który wiosną nieźle spisywał się na boiskach B Klasy. Wydaje się jednak, że na tym poziomie ligowym trzeba postawić na bardziej doświadczonego bramkarze. Do startu sezonu jeszcze sporo czasu i można liczyć, że sytuacja się wyklaruje.

W sparingu z Ruchem Wysokie Mazowieckie zagrał Przemysław Olesiński, ale... w barwach Ruchu. Wszystko wskazuje na to, że czołowy zawodnik Korony odejdzie z klubu.

Testowani są także piłkarze w ostrołęckiej Narwi. Drużyna awansowała do A Klasy, więc potrzebuje wzmocnień. Z tej okazji na treningach niebiesko-czerwonych pojawiają się nowi zawodnicy. Z drużyną trenuje Kacper Krawul, a w planach jest też testowanie najzdolniejszych graczy z regionu, m.in. z Goworowa, Baranowa czy Kadzidła.

Dziś Narew Ostrołęka rozegra mecz sparingowy z Orzycem Chorzele. Spotkanie miało odbyć się w Chorzelach, ale tam boisko nie nadaje się do gry, więc mecz odbędzie się na sztucznej murawie przy ul. Witosa. Początek o 17.00.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
15:07, 18 lipca 2018

Gość

Szok.....był Rudziński teraz Krawul?   Wynika ze Narew kazdego wezmie kto potrawi jeszcze biegać a co do Kacperka to szybko z pewnego nałogu nie wyjdzie


...
16:07, 18 lipca 2018

Gość

Kacper z Troszynem zagral bardzo dobrze, zasluzyl na szanse


...
17:59, 18 lipca 2018

Gość

W mosirze jest kontrola na wniosek wicemarszałka Tyszki!!! już jest pierwszy efekt zamiatania wyrzucili piłkarza Korony z urzędu miasta


...
20:16, 18 lipca 2018

boki

Trzeba będzie dodrukować  troche faktur hahaha


...
21:08, 18 lipca 2018

Ulala

Komentarze to?????Dezinformacja, plotki czy pomówienia? Tam czy tak sprawa dla organów ścigania i ukrócenie tych komentarzy.  


...
21:09, 18 lipca 2018

Korona

Panowie znam Kacpra od dziecka i wiem że potrafi grać w piłkę jest wychowankiem Korony i był czołowym zawodnikiem zespołu, jeśli weźmie się za trenowanie a nie za głupoty to za dwa, trzy miesiące niepoznacie jego, a lewo nożny pomocnik jest Narwi potrzebny. Brawo Kacperek walcz!  


...
23:04, 18 lipca 2018

kibic

Miałem sen Korona - Narew w finale LM.


...
01:08, 19 lipca 2018

Kibic

A Stachowicz to już sie turla haaa


...
01:12, 19 lipca 2018

Kibic 2

Zostawcie Kacpra w spokoju , dajcie mu miesiąc i wtedy piszcie domowi smakosze  piwa wiadomo skąd  


...
01:17, 19 lipca 2018

Hip -hop

A co to 2 liga ze z piwem na mieście sie nie można pokazać , to tylko a-klasa liga amatorska gra dla przyjemności tak jak i czwarta liga , i niektórzy nie ukrywają tego jak paru panow z waszej Narewki taka jest prawda i zawsze była od lat , powodzenia Kacperku


...
01:30, 19 lipca 2018

Urlop

Nie kontrola i nie na wniosek tylko z
Donosu i to jak się domyślam z pomówień i kłamliwego śmiem podejrzewać! Ale prawda Panowie sama się obroni.


...
09:00, 19 lipca 2018

Gość

Urlop, zawsze warto sprawdzić czy wszystko jest ok i czy np kluby piłkarskie mają te same stawki za boiska a jeżeli mają inne to od czego jest to uzależnione.  


...
18:33, 19 lipca 2018

Gość

Z tego co wiem to w mosirze panika i pilne porzadkowanie dokumentow ;)


...
22:24, 19 lipca 2018

Nie panika

Nikt nie panikuje tylko szybko przygotowywane są dokumenty o które poproszono żeby wam donosicielskie ścierwa nosy utrzeć. Jak tylko prawnicy dadzą zielone światło dokumenty ekspresem wyprostują kręgosłupy niemoralne panu który przekazał sprawę dalej.  


...
13:38, 20 lipca 2018

Gość

Ależ Robercie, po co taki ton. Takie prawo obywateli żeby kontrolować organy samorządu.  Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.