Ostrołęckie kluby testują piłkarzy

Piłka nożna 18 lipca 2018 15 Komentarzy

Trwają przygotowania do piłkarskiego sezonu 2018/19. Oba ostrołęckie kluby mają ambitne cele i chcą znaleźć się w czołówkach lig. W związku z tym poszukiwane są wzmocnienia.W Koronie Ostrołęka spory problem widać na pozycji bramkarza. Sebastian Szczechowiak zakończył sportową karierę, a Andrzej Łyziński zmaga się z urazami i nie wiadomo, w jakim wymiarze będzie mógł występować w nowym sezonie. W związku z tym w meczu sparingowym z Ruchem Wysokie Mazowieckie testowano 19-letniego Sebastiana Kozłowskiego z Łomży. W bramce grał też młody wychowanek Korony Michał Fuksiński, który wiosną nieźle spisywał się na boiskach B Klasy. Wydaje się jednak, że na tym poziomie ligowym trzeba postawić na bardziej doświadczonego bramkarze. Do startu sezonu jeszcze sporo czasu i można liczyć, że sytuacja się wyklaruje.

W sparingu z Ruchem Wysokie Mazowieckie zagrał Przemysław Olesiński, ale... w barwach Ruchu. Wszystko wskazuje na to, że czołowy zawodnik Korony odejdzie z klubu.

Testowani są także piłkarze w ostrołęckiej Narwi. Drużyna awansowała do A Klasy, więc potrzebuje wzmocnień. Z tej okazji na treningach niebiesko-czerwonych pojawiają się nowi zawodnicy. Z drużyną trenuje Kacper Krawul, a w planach jest też testowanie najzdolniejszych graczy z regionu, m.in. z Goworowa, Baranowa czy Kadzidła.

Dziś Narew Ostrołęka rozegra mecz sparingowy z Orzycem Chorzele. Spotkanie miało odbyć się w Chorzelach, ale tam boisko nie nadaje się do gry, więc mecz odbędzie się na sztucznej murawie przy ul. Witosa. Początek o 17.00.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
15:07, 18 lipca 2018

Gość

Szok.....był Rudziński teraz Krawul?   Wynika ze Narew kazdego wezmie kto potrawi jeszcze biegać a co do Kacperka to szybko z pewnego nałogu nie wyjdzie

ocena: -         zgłoś
...
16:07, 18 lipca 2018

Gość

Kacper z Troszynem zagral bardzo dobrze, zasluzyl na szanse

ocena: -         zgłoś
...
17:59, 18 lipca 2018

Gość

W mosirze jest kontrola na wniosek wicemarszałka Tyszki!!! już jest pierwszy efekt zamiatania wyrzucili piłkarza Korony z urzędu miasta

ocena: -         zgłoś
...
20:16, 18 lipca 2018

boki

Trzeba będzie dodrukować  troche faktur hahaha

ocena: -         zgłoś
...
21:08, 18 lipca 2018

Ulala

Komentarze to?????Dezinformacja, plotki czy pomówienia? Tam czy tak sprawa dla organów ścigania i ukrócenie tych komentarzy.  

ocena: -         zgłoś
...
21:09, 18 lipca 2018

Korona

Panowie znam Kacpra od dziecka i wiem że potrafi grać w piłkę jest wychowankiem Korony i był czołowym zawodnikiem zespołu, jeśli weźmie się za trenowanie a nie za głupoty to za dwa, trzy miesiące niepoznacie jego, a lewo nożny pomocnik jest Narwi potrzebny. Brawo Kacperek walcz!  

ocena: -         zgłoś
...
23:04, 18 lipca 2018

kibic

Miałem sen Korona - Narew w finale LM.

ocena: -         zgłoś
...
01:08, 19 lipca 2018

Kibic

A Stachowicz to już sie turla haaa

ocena: -         zgłoś
...
01:12, 19 lipca 2018

Kibic 2

Zostawcie Kacpra w spokoju , dajcie mu miesiąc i wtedy piszcie domowi smakosze  piwa wiadomo skąd  

ocena: -         zgłoś
...
01:17, 19 lipca 2018

Hip -hop

A co to 2 liga ze z piwem na mieście sie nie można pokazać , to tylko a-klasa liga amatorska gra dla przyjemności tak jak i czwarta liga , i niektórzy nie ukrywają tego jak paru panow z waszej Narewki taka jest prawda i zawsze była od lat , powodzenia Kacperku

ocena: -         zgłoś
...
01:30, 19 lipca 2018

Urlop

Nie kontrola i nie na wniosek tylko z
Donosu i to jak się domyślam z pomówień i kłamliwego śmiem podejrzewać! Ale prawda Panowie sama się obroni.

ocena: -         zgłoś
...
09:00, 19 lipca 2018

Gość

Urlop, zawsze warto sprawdzić czy wszystko jest ok i czy np kluby piłkarskie mają te same stawki za boiska a jeżeli mają inne to od czego jest to uzależnione.  

ocena: -         zgłoś
...
18:33, 19 lipca 2018

Gość

Z tego co wiem to w mosirze panika i pilne porzadkowanie dokumentow ;)

ocena: -         zgłoś
...
22:24, 19 lipca 2018

Nie panika

Nikt nie panikuje tylko szybko przygotowywane są dokumenty o które poproszono żeby wam donosicielskie ścierwa nosy utrzeć. Jak tylko prawnicy dadzą zielone światło dokumenty ekspresem wyprostują kręgosłupy niemoralne panu który przekazał sprawę dalej.  

ocena: -         zgłoś
...
13:38, 20 lipca 2018

Gość

Ależ Robercie, po co taki ton. Takie prawo obywateli żeby kontrolować organy samorządu.  

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.