zdjecie 1233
zdjecie 1233

Ostrołęczanin na celowniku klubów Lotto Ekstraklasy

Piłka nożna 28 grudnia 2017 4 Komentarze

Mateusz Żebrowski znajduje się w kręgu zainteresowań czterech klubów Lotto Ekstraklasy - podaje katowicki "Sport". To efekt jego kapitalnej gry w rundzie jesiennej w barwach Legionovii Legionowo.

Mateusz Żebrowski znajduje się w kręgu zainteresowań czterech klubów Lotto Ekstraklasy - podaje katowicki "Sport". To efekt jego kapitalnej gry w rundzie jesiennej w barwach Legionovii Legionowo.

Żebrowski urodził się 5 lipca 1995 roku w Ostrołęce. Jest wychowankiem miejscowej Korony. Występował także w juniorskim zespole Polonii Warszawa, Mazurze Karczew, Legii Warszawa (w Młodej Ekstraklasie), Jagiellonii Białystok, Wigrach Suwałki, a od wiosny 2017 roku w Legionovii Legionowo. W rundzie jesiennej zagrał w 13 meczach II ligi, w których strzelił aż 7 bramek. Występuje na pozycji skrzydłowego.

Jak donosi "Sport", udane występy Żebrowskiego w Legionovii wzbudziły ciekawość klubów Ekstraklasy. Zainteresowani pozyskaniem ostrołęczanina mają być działacze Bruk-Bet Termalliki Nieciecza, Arki Gdynia, Sandecji Nowy Sącz i Korony Kielce. Żebrowski debiut w Ekstraklasie ma jednak już za sobą: 20 lipca 2013 roku w barwach Jagiellonii Białystok zagrał on kilka minut w spotkaniu z Zawiszą Bydgoszcz.

Zmiana barw klubowych przez Żebrowskiego może przebiec bezproblemowo, bo z końcem roku jego kontrakt w Legionowie dobiega końca. Jak potoczą się losy Mateusza? Do sprawy wrócimy w naszym serwisie.

fot. Jagiellonia.pl

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
14:02, 28 grudnia 2017

Gość

I co z tego, w Oce nie zagra


...
15:30, 28 grudnia 2017

Przyjdzie

Przyjdzie pora to zagra.  


...
17:48, 28 grudnia 2017

Brawo

Brawo Korona kolejny wychowanek
Szkoda ze nie mamy 3 ligi napewno by zostawali u nas. Proszę o pomoc wszystkie media i radnych tylko razem damy szanse rozwoju piłki w Ostrołęce.  


...
18:47, 28 grudnia 2017

Gość

Ale przecież wszystkie media wspierają ostrołęcką piłkę, sporo o niej pisząc czy to o Koronie Narwi czy APN  Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.