Ostrołęczanin odpadł z Pucharu Polski

Piłka nożna 21 marca 2015 Komentarzy

Znicz Pruszków przegrał z Lechem Poznań 0:1 w rewanżowym meczu ćwierćfinału piłkarskiego Pucharu Polski. W pierwszym meczu "Kolejorz" wygrał 5:1 i tym samym pewnie zameldował się w półfinale. 90 minut w barwach Znicza rozegrał ostrołęczanin Piotr Gurzęda.

Jedynego gola w meczu rewanżowym pomiędzy Zniczem a Lechem strzelił Dariusz Formella. Pomocnik wicemistrza Polski trafił do siatki w 89. minucie meczu, tym samym pieczętując rozstrzygnięcie rywalizacji z trzecioligowcem. W półfinale Lech zagra z rewelacją rozgrywek - ekipą Błękitnych Stargard Szczeciński.

W obu meczach ćwierćfinału Pucharu Polski wystąpił Piotr Gurzęda - zarówno w Poznaniu, jak i w Pruszkowie, przebywał on na boisku przez 90 minut.