Ostrołęczanin rekordzistą w zmianach barw klubowych? Rozwiązał kontrakt...po miesiącu

Piłka nożna 21 sierpnia 2014 Komentarzy

Łukasz Zaniewski nie jest już piłkarzem Nadwiślanu Góra, beniaminka II ligi. Kontrakt, który został podpisany niespełna miesiąc temu, już został rozwiązany za porozumieniem stron. Wychowanek ostrołęckiej Korony trenuje z nowym zespołem.

fot. eOstroleka.plZaniewski został ogłoszony jako nowy piłkarz Nadwiślanu dokładnie 26 lipca. Od tamtej pory zdążył zagrać w trzech meczach drugoligowych, nie strzelając przy tym żadnej bramki. Co ciekawe, kontrakt napastnika z klubem został właśnie rozwiązany za porozumieniem stron. Nieznane są przyczyny takiej decyzji. Jedno jest pewne - Zaniewski trenuje już z nowym zespołem, którym jest Legionovia Legionowo. Nie wiadomo kiedy ostrołęczanin będzie mógł wystąpić w barwach klubu spod Warszawy. Rozwiązanie kontraktu po niespełna miesiącu jest jednym z najdziwniejszych ruchów transferowych tego okienka.

Łukasz Zaniewski mimo młodego wieku, zdołał już "zwiedzić" sporo klubów na piłkarskiej mapie Polski. Grał w juniorskich drużynach Korony Ostrołęka, LUKS Czerwin i Jagiellonii Białystok. W drużynach seniorskich reprezentował wspomnianą Jagiellonię a także Narew Ostrołęka, GLKS Nadarzyn, Olimpię Elbląg, Dolcan Ząbki, Okocimski Brzesko, Resovię Rzeszów, Pogoń Siedlce i Nadwiślan Góra.

Legionovia może być więc już dwunastym klubem zaledwie 23-letniego piłkarza! Trzeba przyznać, że to dość niespotykane, by aż w takim tempie zmieniać kluby. Jeżeli Zaniewski utrzyma dotychczasową formę, być może trafi może nawet do jakiejś księgi rekordów - mamy jednak nadzieję, że stanie się tak w związku z liczbą strzelanych przez niego goli.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.