Ostrołęczanin strzela w Pucharze Polski. Jego klub zagra o finał [WIDEO]

Piłka nożna 06 marca 2021 0 Komentarzy

Wychowanek Korony Ostrołęka Mateusz Żebrowski strzelił bramkę w wygranym przez swój klub Arkę Gdynia meczu ćwierćfinału Pucharu Polski z Puszczą Niepołomice. Niespełna 26-letni gracz strzelił gola mierzonym strzałem zza pola karnego.

Mateusz Żebrowski w tym sezonie występuje w ekipie pierwszoligowej Arki Gdynia, do której trafił z KKS Kalisz. Spisuje się bardzo dobrze i od początku wywalczył sobie miejsce w podstawowym składzie. W rozgrywkach I ligi zagrał w 14 meczach, strzelił 4 bramki. Z kolei 2 marca zagrał 90 minut w meczu ćwierćfinału Pucharu Polski z Puszczą Niepołomice, który Arka wygrała 5:2. Udział w wygranej miał ostrołęczanin, strzelając bramkę w 37. minucie spotkania (gol do obejrzenia na samym początku poniższego skrótu).

Co po meczu miał do powiedzenia zawodnik, które pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Ostrołęce? Zobaczcie poniżej:

W półfinale PP Arka zagra 21 kwietnia br. z Piastem Gliwice.

Wyczyn swojego wychowanka skomentowała także Korona Ostrołęka. Na oficjalnym profilu na Facebooku pojawiły się gratulacje: