zdjecie 1325
zdjecie 1325

Oto narodowa drużyna e-sportu. Dziś z wizytą u prezydenta RP. Kapitan... z Olszewa-Borek!

Inne 23 kwietnia 2019 3 Komentarze

Dziś w Pałacu Prezydenckim w Warszawie odbyło się spotkanie prezydenta RP Andrzeja Dudy z zawodnikami Narodowej Drużyny e-sportu. Kapitanem reprezentacji Polski jest Miłosz Bogdanowski z Olszewa-Borek.

Dziś w Pałacu Prezydenckim w Warszawie odbyło się spotkanie prezydenta RP Andrzeja Dudy z zawodnikami Narodowej Drużyny e-sportu. Kapitanem reprezentacji Polski jest Miłosz Bogdanowski z Olszewa-Borek.

Prezydent Andrzej Duda zainicjował powołanie Drużyny Narodowej w wirtualnej piłce nożnej na początku kwietnia. Była to odpowiedź na apel graczy FIFA, którzy ubolewali, że Polska nie wystawiła swojej reprezentacji w pierwszych FIFA eNations Cup. Dzięki inicjatywie Prezydenta Narodowa Drużyna esportowa będzie mogła wystartować w kolejnych rozgrywkach.

Podczas spotkania w Pałacu Prezydenckim z Narodową Drużyną Esportu Andrzej Duda zapewnił: – Cieszy mnie, że jesteśmy w światowej awangardzie. Mamy zawodników, którzy znajdują się dzisiaj w światowej czołówce graczy.

Ekipa z Polski jest jedną z pierwszych drużyn narodowych powołanych w Europie, na całym świecie takich zespołów jest zaledwie kilka. W skład Narodowej Drużyny Esportu weszli: Miłosz „milosz93” Bogdanowski, Bartosz „bejott” Jakubowski, Damian „damie” Augustyniak, Gracjan „El Polako” Gołębiewski, Jakub „Cyanide” Mikołajewski, Kamil „Riptorek” Soszyński, Marcin „mRN” Sczes oraz Nikodem „Piko” Pawlak.

Kapitanem kadry został Miłosz Bogdanowski z Olszewa-Borek. To czterokrotny mistrz Polski, jeden z najbardziej utytułowanych zawodników FIFA w Polsce. Jest zawodnikiem e-sportowej sekcji Legii Warszawa.Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
18:46, 23 kwietnia 2019

Gość

Obecnie trwają mś w tenisie stołowym.  Pan Duda niech się zainteresuje się . Np. Natalią Partyką.


...
19:59, 23 kwietnia 2019

tym

Spotkali się z Adrianem?


...
08:16, 24 kwietnia 2019

Ktos

Super, że się redakcja zainteresowala Miłoszem. Szkoda, że jak dostaliście info o turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Ostroleki z jego udziałem we wrześniu w ZSZ Nr 1 to nie pisneliscie ani słowa. Bo co? Bo Prezydentem był Kotowski? Teraz to łatwo się wybijać na czyimś fejmie?Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.