OTPS Nike Ostrołęka. Ligowa wygrana kadetek. "Dwójki" na turnieju w stolicy

Siatkówka 18 września 2022 0 Komentarzy

Sezon dla siatkarek Nike Ostrołęka ruszył na dobre. Kadetki rozpoczęły go od zwycięstwa, z kolei najmłodsze siatkarki grały w turnieju dwójek Esperanto Cup w Warszawie.

fot. OTPS Nike Ostrołęka

Najmłodsze siatkarki Nike Ostrołęka wzięły udział w ogólnopolskim turnieju Esperanto Cup w kategorii dwójek dla rocznika 2012 i młodszych. Dziewiąte miejsce zajęły Emilia Suska i Amelia Mierzejewska, na 14. miejscu uplasowały się Liliana Łuj, Natalia Szabłowska i Ania Siudek, na miejscu 34. zawody skończyły Laura Dąbrowska, Julia Mierzejewska i Hania Lipka-Chudzik, z kolei 36. były Lena Chrzczonowska, Hania Lendzioszek i Wiktoria Kaliściak. 

"Dziewczęta zaprezentowały się bardzo dobrze, walczyły o każdą piłkę, każdy punkt. Był to ich pierwszy turniej odkąd rozpoczęły swoją przygodę z siatkówką. Cieszy fakt, że było widać radość podczas gry. Każdy zespół rozegrał 11 meczów. Z pewnością zdobyte doświadczenie zaprocentuje w przyszłości" - podsumowuje ten turniej klub OTPS Nike.

Dwójki grały turniej, a ich starsze koleżanki rozpoczęły sezon w II lidze kadetek i wygrały z zespołem z Płońska 3:0. Oby tak dalej!

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.