zdjecie 8733
zdjecie 8733

OTS Korona i BBL z wizytą w Schronisku Canis (zdjęcia)

Inne 05 czerwca 2018 1 Komentarz

W sobotę 26 maja młodzi zawodnicy OTS Korona Ostrołęka oraz przedstawiciele stowarzyszenia Biegam bo Lubię udali się do Schroniska Canis w Kruszewie, aby przekazać karmę dla zwierząt zebraną podczas akcji charytatywnej oraz udać się na spacery z mieszkańcami schroniska.

Młodzi zawodnicy OTS Korona Ostrołęka oraz przedstawiciele stowarzyszenia Biegam bo Lubię udali się do Schroniska Canis w Kruszewie, aby przekazać karmę dla zwierząt zebraną podczas akcji charytatywnej oraz udać się na spacery z mieszkańcami schroniska.

- Cieszymy się, że choć w małym stopniu mogliśmy pomóc i dać odrobinę radości zwierzakom mieszkającym w schronisku. Liczymy również, że za jakiś czas akcję powtórzymy z dużo większym odzewem - czytamy na facebookowej stronie Korony.

Wizyta BBL i Korony w schronisku w Kruszewie miała miejsce 26 maja br. Zapraszamy do galerii zdjęć (źródło: facebook Korona Ostrołęka i Biegam bo Lubię).

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze

...
13:27, 05 czerwca 2018

Jan.

Wspólne inicjatywy cieszą. Sport łączy w tym przypadku biegaczy i piłkarzy. Może następnym razem do Korony dołączą inne kluby nie tylko piłkarskie. Dziękujemy zarządowi OTS Korona za darmowy transport w tak szczytnej kwesti.Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.