Owocne rozmowy Korony, APN i Narwi. "Wypracowano model współpracy"

Piłka nożna 11 stycznia 2020 5 Komentarzy

Na takie wiadomości kibice piłkarscy czekają z niecierpliwością - kluby OTS Korona Ostrołęka, MZKS Narew Ostrołęka i Ostrołęcka Akademia Piłki Nożnej porozumiały się co do współpracy w zakresie szkolenia młodzieży w naszym mieście. Był to kolejny etap rozmów, który ma doprowadzić do historycznego sojuszu dla dobra ostrołęckiego futbolu.O tym, że kluby porozumiewają się, co do warunków współpracy dla dobra ostrołęckiej piłki pisaliśmy już w naszym serwisie. Pierwszą decyzję już podjęto - drużyna Korony Ostrołęka wycofana została z IV ligi, a ośmiu jej piłkarzy rozpoczęło treningi z Narwią.

Ostatnio doszło do kolejnych rozmów i - jak poinformowano - wypracowany został pomysł na współpracę w kwestii rozwoju młodzieżowej piłki nożnej.

- Po grudniowych rozmowach, które doprowadziły do porozumienia dotyczącego drużyny seniorów, która zasilona zawodnikami Korony pozostanie w Narwi, prowadzone były rozmowy dotyczące systemu szkolenia. Tym razem oprócz Narwi i Korony w rozmowach brał udział także zarząd Ostrołęckiej APN, jako klubu, który odpowiadał za szkolenie młodzieży przechodzącej później do Narwi. Rozmowy były owocne i na dzień dzisiejszy wypracowano razem model współpracy - poinformowały kluby we wspólnym komunikacie.

Wielkie porozumienie, które było wyczekiwane od lat, jest już tak naprawdę na wyciągnięcie ręki. Następnym krokiem może być sformalizowanie jego założeń na piśmie, a później - już tylko ciężka praca dla dobra ostrołęckiego futbolu.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
18:03, 11 stycznia 2020

Bjj

No tak, zycze jak najlepiej. Prawda jest taka, ze dopoki nie pojawi sie jakis konkretny sponsor to pilka w Ostrolece bedzie taka jak byla. Jednakze sponsor zapewne bedzie chcial "trzymac lape" nad wszystkim, a to bedzie w kontrze z potrzebami "dzialaczy" i "ludzi okolo klubu". Zatem zostaje powiat ostrolecki i okolice.

ocena: -         zgłoś
...
18:04, 11 stycznia 2020

Gosc

Podobno są już jakieś zgrzytanie między klubami w sprawie dzieciaków  

ocena: -         zgłoś
...
19:22, 11 stycznia 2020

Gość

Slyszalem ze jest dobrze  

ocena: -         zgłoś
...
21:00, 11 stycznia 2020

Ziom

Szkolić, sprzedawać, szkolić, sprzedawać itd... jedyny plan na takie miasto jak Ostrołęka...

ocena: -         zgłoś
...
01:36, 12 stycznia 2020

Paweł

Kto zazdrości Narwi ten jest gej , kto zazdrości Narwi ten jest gej ...!!!

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.