Para Majkowski-Prusaczyk z sukcesami tanecznymi

Inne 26 marca 2015 Komentarzy

W miniony weekend para taneczna Paweł Majkowski - Iga Prusaczyk reprezentowała Ostrołękę w dwóch turniejach tanecznych. Na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Fokus 2015 pod Patronatem Starosty Ostródzkiego i Burmistrza Ostródy, zawodnicy wywalczyli brązowy medal w tańcach standardowych w kategorii wiekowej 14-15 lat, klasa taneczna B.

Sobotni turniej był tylko małą rozgrzewką do dalszych sukcesów. Na prestiżowym Grand Prix Polski Ekstraklasa Junior II Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Rumi, Paweł z Igą wywalczyli dwa brązowe medale. W GPP Ekstraklasa Junior II uplasowali się na trzecim miejscu w tańcach standardowych i trzecim miejscu w tańcach latynoamerykańskich, w których ulegli jedynie półfinalistom Mistrzostw Polski i aktualnym Mistrzom Polski Junior II.

Para reprezentuje Uczniowski Klub Sportowy Atria, działający przy Klubie Lokator OSM. Trenerem pary