zdjecie 1166
zdjecie 1166

Patryk Szwaradzki pozostanie w zespole Energi

Siatkówka 20 maja 2017 2 Komentarze

Zarząd ASPS Net Ostrołęka ogłosił kolejną decyzję kadrową przed nowym sezonem. W zespole Energi Ostrołęka zostaje Patryk Szwaradzki, najskuteczniejszy zawodnik biało-czerwonych w minionych rozgrywkach. To druga osoba, po trenerze Mateuszu Mielniku, która przedłużyła umowę z klubem.

Niespełna 22-letni siatkarz występuje w ekipie Energi od sezonu 2015/16. Jego pierwszy sezon w Ostrołęce nie był udany, gdyż ekipa pod wodzą trenera Andrzeja Dudźca spadła z I ligi, a sam zawodnik był jedynie zmiennikiem Rafała Faryny. Jako jeden z nielicznych postanowił zostać w Ostrołęce na grę w II lidze i dzięki temu sporo zyskał, gdyż w ubiegłym sezonie pod wodzą trenera Mateusza Mielnika rozwinął swoje umiejętności i był jednym z najskuteczniejszych graczy całych rozgrywek.

Zarząd klubu wraz z trenerem podkreślali, że zależy im na stabilizacji składu, a Patryk Szwaradzki był jednym z tych graczy, od których zaczynało się ustalanie składu na każdy mecz. Kto jeszcze pozostanie w ekipie Energi na kolejny sezon? Kolejnych graczy zaprezentujemy w najbliższym czasie w naszym serwisie sportowym, który jest partnerem medialnym klubu.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
16:16, 20 maja 2017

Kibic

Brawo zarzad


...
17:59, 20 maja 2017

Gość

super decyzja,na 2 lige to bardzo dobry atakujący
po awans!!Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.