Paweł Czartoryski prezesem Victorii Ostrołęka

Sporty walki 16 grudnia 2016 Komentarzy

Zmiana w zarządzie klubu bokserskiego Victoria Ostrołęka. Poprzednio działający zarząd na czele z Bogusławem Mierzejewskim postanowił nie kandydować na kolejną kadencję, mimo tego, iż 2016 rok był dla Victorii udany. Nowym prezesem klubu będzie jego wieloletni trener Paweł Czartoryski.

Prezes UMKS Victoria - Paweł CzartoryskiKadencję zakończył zarząd, na którego czele stał Bogusław Mierzejewski, wiceprezesami byli Arkadiusz Dobkowski, Grzegorz Mierzejewski i Kamil Dunowski, a członkami - Edyta Salamucha, Ewa Kaczorowska i Krzysztof Wiśniewski.

Nowy prezes Paweł Czartoryski jest to osoba doskonale znana w bokserskim środowisku, był bowiem wieloletnim zawodnikiem Narwi Ostrołęka. Czartoryski jest też nauczycielem wychowania fizycznego w II Liceum Ogólnokształcącym im. C. K. Norwida w Ostrołęce. W zarządzie znaleźli się też: wiceprezes Daniel Zaręba, sekretarz Małgorzata Kowalczyk i członkowie zarządu Izabella Czartoryska oraz Artur Zaręba. Komisję rewizyjną tworzyć będą przewodniczący Kamil Nurczyk oraz członkowie Marcin Świderski i Karol Kraśniewski.  

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.