Paweł Krajewicz szachowym mistrzem Ostrołęki

Inne 16 października 2017 0 Komentarzy

Paweł Krajewicz zwyciężył w Mistrzostwach Ostrołęki w szachach szybkich, jakie odbyły się w ubiegłą sobotę. Poznaj zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych. Turniej odbył się w Zespole Szkół nr 3 w Ostrołęce, wzięło w nim udział 33 zawodników i zawodniczek.

Paweł Krajewicz zajął pierwsze miejsce, a na podium znaleźli się także Dariusz Gadzała z Ostrołęki i Piotr Obiedziński z Łomży. W kategorii juniorów wygrał Kacper Rydel, który był również 7. w rywalizacji open. W kategorii do lat 16 najlepszy był Jakub Żurawicki, z kolei w kategoriach do 12 lat wygrywali Mateusz Zawistowski wśród chłopców i Aleksandra Żurawicka wśród dziewcząt. Grali także jeszcze młodsi szachiści - w kategorii do 10 lat wygrał Antoni Rosa, a wśród sportowców do lat 8 najlepszy okazał się Adam Wiliński.