Pechowy weekend kadetek Nike

Siatkówka 14 października 2015 Komentarzy

Kadetki Nike Ostrołęka nie będą mile wspominać ubiegłego weekendu. Podopieczne Dariusza Piersy rozegrały dwa spotkania w I lidze mazowieckiej kadetek. Niestety, oba spotkania zakończyły się porażkami - lepsze okazały się ekipy Legionovii Legionowo i MOS Wola Warszawa.

Legionovia to aktualny mistrz Polski w kategorii kadetek i zawodniczki z Mazowsza potwierdziły swoją siłę w starciu przeciwko Nike. Gospodynie wygrały do 18, 12 i 7, inkasując na swoim koncie komplet punktów. Dużo bardziej wyrównany był domowy mecz kadetek Nike - z MOS Wola Warszawa. Przyjezdne wygrały pierwszego i drugiego seta, lecz w trzeciej partii zawodniczki Nike zwyciężyły, dając kibicom nadzieję na zmianę rozstrzygnięcia. Czwarty set przyniósł sporo emocji, lecz po zaciętej końcówce wygrały zawodniczki MOS Wola, pieczętując zwycięstwo 3:1.

Kolejny mecz kadetki rozegrają w niedzielę 18 października o godz. 11.30 w ZSZ Nr 1 ul. 11 Listopada 20. Rywalem będzie Atena Warszawa. Spotkanie z tym zespołem to doskonała okazja do przełamania złej passy i odniesienia pierwszego zwycięstwa w lidze.

LTS Legionovia Legionowo - Nike Ostrołęka 3:0 (25:18, 25:12, 25:7)

Nike Ostrołęka - Mos Wola Warszawa 1:3 (15:25, 23:25, 25:20, 23:25)

Skład Nike: Magdalena Piersa, Klaudia Waśkiewicz, Wiktoria Szczepanek, Joanna Rogalska, Kamila Kolanowska, Anna Kaczyńska, Natalia Mierzejewska, Klaudia Lendzioszek, Gabriela Lendzioszek i Zofia Dudziec.