zdjecie 3423
zdjecie 3423

Pekpol: podsumowanie sezonu

Siatkówka 22 kwietnia 2011 Komentarzy

W środku tygodnia zakończył się dla Pekpolu Ostrołęka sezon 2010/11. Nasi siatkarze zajęli w rundzie zasadniczej szóste miejsce i niespodziewanie musieli walczyć o awans do Plus Ligi. Po emocjonujących starciach z Lotosem Treflem Gdańsk ostrołęczanie odpadli z tej walki, ale... musieli zagrać o otrzymanie pozycji w lidze. Razem z innymi drużynami, którym "awans już nie groził" wystosowali prośbę o to, by utrzymać pozycje z rundy zasadniczej...

W środku tygodnia zakończył się dla Pekpolu Ostrołęka sezon 2010/11. Nasi siatkarze zajęli w rundzie zasadniczej szóste miejsce i niespodziewanie musieli walczyć o awans do Plus Ligi. Po emocjonujących starciach z Lotosem Treflem Gdańsk ostrołęczanie odpadli z tej walki, ale... musieli zagrać o otrzymanie pozycji w lidze. Razem z innymi drużynami, którym "awans już nie groził" wystosowali prośbę o to, by utrzymać pozycje z rundy zasadniczej. Nie zgodziła się na to siatkarska centrala i Pekpol musiał wyruszyć do Wałcza na turniej o miejsca 5-8. Nasi siatkarze podeszli jednak do tego turnieju na poważne i co do czego beniaminek z Ostrołęki zajął na koniec sezonu wysoką 5. lokatę.

Aby zakończyć zmagania całej ligi trzeba wyłonić jej zwycięzcę. Na razie w meczu do trzech zwycięstw między Lotosem Trefl Gdańsk a Jadarem Radom jest remis 1-1. Kolejne spotkania 30.04 i 01.05.2011.

Tabela po rundzie zasadniczej sezonu 2010/11 wyglądała następująco:


I trenerem był w sezonie 2010/11 Andrzej Dudziec. II trenerem - Lucjan Łomacz.

KADRA
Rozgrywający: Grzegorz Pietkiewicz (1)
Atakujący: Adam Jakubowski (9), Mariusz Kuczko (2)
Libero: Damian Kaniowski (13)
Przyjmujący: Tomasz Rutecki (3), Paweł Pietkiewicz (6), Grzegorz Białek (8), Artur Żyliński (5), Artur Jacyszyn (7)
Środkowi: Karol Szczygielski (11), Tomasz Stańczuk (16), Mateusz Sacharewicz (17)

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.