zdjecie 2866

Piast Gliwice nie przedłużył umowy z Kraską

Piłka nożna 03 lipca 2017 1 Komentarz

Daniel Kraska nie będzie już piłkarzem Piasta Gliwice. Klub T-Mobile Ekstraklasy nie przedłużył umowy z wychowankiem Korony Ostrołęka, który był jednym z laureatów  "Piłkarskiego Diamentu".

Kraska trafił do Piasta Gliwice w 2016 dzięki projektowi "Piłkarski Diament". Podczas zgrupowania młodzi piłkarze byli oceniani przez jury, w którym znaleźli się m.in. Andrzej Juskowiak, Jacek Magiera czy Andrzej Zamilski. Nagrodą dla najlepszych piłkarzy był kontrakt z ówczesnym liderem, a obecnie wiceliderem T-Mobile Ekstraklasy - Piastem Gliwice. Kraska zyskał uznanie jurorów i trafił do Gliwic, choć miejsca w pierwszej drużynie nie zagrzał.

Jesienią ostrołęczanin był wypożyczony do Legionovii Legionowo. 23-letni pomocnik zagrał w 15 spotkaniach II ligi, w których strzelił cztery bramki. Dotychczas 23-letni piłkarz występował w Koronie Ostrołęka, Targówku Warszawa, Zniczu Pruszków, ŁKS Łomża, Promieniu Ełk, Piaście Gliwice, Olimpii Grudziądz i Legionovii.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
18:35, 03 lipca 2017

Majdan

Pilkarski  diament proszę was !!!  trzeba coś grać max 3 ligaSerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.