Piątka na zawodach w Ciechanowie. Rekordy życiowe

Inne 30 marca 2022 0 Komentarzy

W niedzielę 27 marca zawodniczki UKS Piątka Ostrołęka - Zuzanna Zecer, Oliwia Charewicz, Antonina Szczubełek oraz Natalia Skórzewska wzięły udział w XVIII Wiosennych Międzynarodowych Zawodach Pływackich o Puchar Burmistrza Miasta Giżycka. W zawodach uczestniczyło ponad 270 zawodniczek i zawodników z 22 klubów.

• Dwa medale wywalczyła Zuzia Zecer, która zajęła pierwsze miejsce na 50 m stylem motylkowym z czasem 37,72 oraz drugie miejsce na 50 m stylem dowolnym z czasem 35,91.
  • Z dobrej strony zaprezentowała się Oliwia Charewicz, zdobywając dwa medale brązowe na 50 m stylem motylkowym z czasem 32,87 (rekord życiowy) oraz na 50 m stylem dowolnym z czasem 29,77.
  • Antonina Szczubełek wystartowała na 100 m stylem klasycznym - dopłynęła do mety z czasem 1:48,10 (rekord życiowy) oraz na 50 m stylem - czas 44,33. Zajęła w obu startach piąte miejsce.
  • Natalia Skórzewska zajęła piąte miejsce na 50 m stylem motylkowym z czasem 37,73 (rekord życiowy) oraz ósme miejsce na 50 m stylem dowolnym z czasem 34,02 (rekord życiowy).

- Cieszymy się bardzo, że znów możemy się pochwalić naszymi zawodniczkami, które z powodzeniem podejmują walkę na kolejnych już zawodach i mamy nadzieję że atmosfera która jest nakręcana w klubie jest pozytywna dla nas wszystkich - podsumowuje trener Andrzej Pyskło.

Źródło: UKS Piątka Ostrołęka