Piątka startowała w Garwolinie. Dobra zabawa i medale!

Pływanie 25 maja 2024 0 Komentarzy

Piętnastoosobowa reprezentacja UKS Piątka Ostrołęka wzięła udział w IV rundzie Mityngu Pływackiego "Drużynowe Zawody Pływackie" które odbyły się  w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. W zawodach wystartowało ponad 140 zawodniczek i zawodników z czterech mazowieckich klubów pływackich.

UKS Piątka Ostrołęka: jak wypadli pływacy?

• Hania Wawrzyńska zdobyła dwa złote medale - na 25 m stylem grzbietowym z czasem 18,45 oraz na 50 m stylem dowolnym z czasem 35,11. W klasyfikacji końcowej rocznika 2013 i młodsi zajęła pierwsze miejsce.

UKS Piątka podsumowuje:

Na duże brawa zasługują pozostali zawodnicy UKS Piątki Ostrołęka - Adrianna Gutowska, Alicja Gawryś, Lena Łozińska, Piotr Kaczkowski, Kamil Biedrzycki, Hubert Dobkowski, Bartosz Biedrzycki oraz Igor Jabłonskij. W czterech edycjach mityngu pływackiego zawodnicy z naszego klubu w trzech kategoriach wiekowych zdobyli aż 81 medali i udowodnili, że pomimo super zabawy w Garwolinie, potrafią przełożyć swoje umiejętności na medale.