Pięć goli, piętnaste zwycięstwo. Narew lepsza od Korony

Piłka nożna 01 maja 2021 1 Komentarz

Narew Ostrołęka pokonała Koronę Szydłowo 5:0 w spotkaniu 23. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Było to piętnaste zwycięstwo Narwi w dziewiętnastym meczu w sezonie.

Pierwsza bramka dla Narwi padła w 21. minucie. Akcja oskrzydlająca, płaskie dośrodkowanie z prawej strony w pole karne, a tam przytomnym strzałem popisał się Kamil Jastrzębski, otwierając wynik meczu. Osiem minut później było już 2:0 - tym razem Przemysław Olesiński odwrócił się z obrońcą na plecach w polu karnym, oddał strzał, bramkarz sparował piłkę na słupek, a następnie piłka trafiła wprost pod nogi Bartłomieja Ziemaka - strzał do "pustaka" i formalność dopełniona.

Jeszcze przed przerwą Narew podwyższyła na 3:0. Po dośrodkowaniu - tym razem z lewej strony - Kamila Jastrzębskiego nogę dostawił Przemysław Olesiński. Działo się to w 41. minucie.

W 52. minucie było już 4:0. Kacper Niedźwiecki znakomicie, z pominięciem drugiej linii, dograł do Mateusza Nakielskiego, a ten w sytuacji sam na sam pewnie pokonał bramkarza gości. W 59. minucie Narew zdobyła piątą bramkę. Po rzucie rożnym Jastrzębski celnie wrzucił wprost na głowę Mateusza Nakielskiego, a ten mierzonym strzałem zdobył swojego drugiego gola w meczu.

Więcej goli nie padło i Narew - całkowicie zasłużenie - odniosła piętnaste zwycięstwo w sezonie.

Narew Ostrołęka - Korona Szydłowo 5:0 (3:0)

Bramki dla Narwi: 21' Jastrzębski; 29' Ziemak; 41' Olesiński; 52' 59' Nakielski

Narew (skł. wyjść.): Radczenko - Borkowski, Niedźwiecki, Ochrimenko - Drężek, Drężewski, Strzeżysz, Ziemak - Nakielski, Olesiński, Jastrzębski.