Pięć medali na Mistrzostwach Mazowsza dla MKKK Shinkyokushin

Sporty walki 03 marca 2020 0 Komentarzy

29 lutego w Górze Kalwarii odbyły się Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Karate Kyokushin organizowane przez UKS Fighters Dojo Góra Kalwaria. Udział w zawodach wzięło łącznie 250 zawodników urodzonych w latach 2002 - 2009 z 22 klubów zrzeszonych w Okręgowym Związku Karate Województwa Mazowieckiego


Karatecy rywalizowali w formule kumite semi contact. Udział w zawodach wzięli również zawodnicy MKKK Shinkyokushin, którzy zdobyli łącznie 5 medali.

Medalistami zostali:

I miejsce - Olga Boruch i Jan Konarzewski
II miejsce - Helena Mieczkowska i Sebastian Jankowski
III miejsce - Aleksander Prusinowski

Pozostali zawodnicy - Helena Borowa, Marysia Lisiewska, Aleksandra Grochocka, Iga Kłos, Alicja Nalewajk, Oliwia Sobiech i Maksymilian Żebrowski - jak informuje klub MKKK, mimo przegranych pojedynków o wejście do strefy medalowej zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. W każdej ich walce było widać zaangażowanie i chęć zwycięstwa, a o przegranej zadecydowały niewielkie różnice w jakości wykonywanych technik.

- Postawa naszych zawodników daje trenerom wiele satysfakcji i pozwala optymistycznie patrzeć na kalendarz imprez w 2020 r., gdzie znajduje się kilkadziesiąt różnej rangi zawodów i turniejów, w których MKKK planuje wystartować i zdobyć niejeden medal - informuje klub.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.