zdjecie 5759

Pierwsze w historii Ostrołęki Mistrzostwa Seniorów w Bocce [ZDJĘCIA]

Inne 07 grudnia 2015 Komentarzy

5 grudnia, odbyły się pierwsze w historii Ostrołęki Mistrzostwa Gry w Bocce. W Sali Sportowej ZSZ nr 1 zgromadziło się ponad 50 osób – seniorów i dzieci.

5 grudnia, odbyły się pierwsze w historii Ostrołęki Mistrzostwa Gry w Bocce. W Sali Sportowej ZSZ nr 1 zgromadziło się ponad 50 osób – seniorów i dzieci.

Oprócz Turnieju w Bocce na celność, można było również poznać zasady uderzeń do celu kijami w golfa, jak również zapoznać się z technikami udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, które prezentował na fantomach ratownik medyczny. Mistrzostwa seniorów odbywały się w konkurencji kobiet i mężczyzn. W zawodach wzięła udział silna kilkuosobowa ekipa seniorów z Suska Nowego, członków Koła Terenowego Stowarzyszenia Seniorzy Kurpi i Ostrołęki.

Po zaciętych bojach w konkurencji kobiet zwyciężyły panie: I miejsce – Alicja Drabczyk (SKiO – OUTW), II miesce – Elżbieta Gleba (Ostrołęka), III miejsce - Joanna Brodowska (Ostrołęka). W konkurencji mężczyzn najlepsi to: I miejsce – Stanisław Nowak (SKiO – OUTW), II miejsce – Stanisław Małkowski (KT – SKiO Susk Nowy), III miejsce – Tadeusz Gleba (SKiO – OUTW). Rozdanie nagród, medali i dyplomów odbędzie się 16 grudnia (środa) o godz. 13 po wykładzie OUTW w budynku OCK na pierwszym piętrze (na małej Sali Kinowej).

Zawody sędziowali nauczyciele ZSZ nr 1: panowie Marcin Dudziec i Michał Brodzik. Całą imprezę organizowano wspólnie z udziałem przedstawicieli Stowarzyszenia Seniorzy Kurpi i Ostrołęki i OWOPR w ramach konkursu Tu Mieszkam, Tu Zmieniam Banku Zachodniego WBK realizowanego przez Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Ostrołęce w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Seniorzy Kurpi i Ostrołęki. Więcej o imprezie na dołączonych zdjęciach.

Podczas zawodów pojawił się również Święty Mikołaj, który obdarował prezentami wszystkich uczestników zawodów.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.