Pierwszy sparing Narwi. Testowani gracze, zimowa aura i pięć goli

Piłka nożna 20 stycznia 2024 4 Komentarze

Narew Ostrołęka zagrała pierwszy sparing w ramach przygotowań do rundy wiosennej. W niebiesko-czerwonych barwach zagrało kilku testowanych graczy. Spotkanie ze Zniczem Biała Piska skończyło się porażką 1:4.

Narew już na początku meczu objęła prowadzenie po golu Przemysława Olesińskiego. Prowadzenia nie udało się utrzymać do przerwy, bowiem goście za sprawą Fiedorowicza, Świderskiego i Drażby strzelili trzy gole pod koniec pierwszej części gry. W drugiej połowie gola strzelił Radzikowski i Znicz wygrał 4:1.

W zespole Narwi zagrało kilku testowanych zawodników. W pierwszej połowie zobaczyliśmy testowanego bramkarza, środkowego obrońcę i ofensywnego pomocnika. Nazwisk klub jeszcze nie podaje, lecz niektórych z tych piłkarzy widzieliśmy już w grze w naszym regionie. W drugiej połowie w środku pola pojawili się dwaj obcokrajowcy - z Gruzji i Ukrainy.

Tożsamość testowanych graczy jeszcze nie jest ujawniana, ale pierwsze karty mają być odkryte już wkrótce.

Narew w pierwszej połowie: Testowany I – Ziemak, Testowany II, Bandorowicz, Olszewski – Zaręba, Godziebiewski, Testowany III – Krawczyk, Olesiński, Ciecierski. Narew w drugiej połowie: Stepnowski – Szmigiel, Dąbrowski, Bajor, Babicz – Testowany IV, Testowany V, Ciecierski – Borowiecki, Krawczyk, Domian.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
15:15, 21 stycznia 2024

OLaf

Wynik raczej mierny

ocena: -         zgłoś
...
15:17, 21 stycznia 2024

Gość

Testowany bramkarz to Paweł Modzelewski były zawodnik Troszyna  

ocena: -         zgłoś
...
22:39, 21 stycznia 2024

wynik mówi sam za siebie

Z tego składu kogla mogla nie będzie awansu. Mieszają ludziom w głowach, że to wzmocnienia. A Znicz się nie wzmacnia i proszę rozwala miejscowych jak chce. W pierwszej kolejności to nowy trener z poza układów podlasko i północno-mazowieckich terenów. Niech  jedzie delegacja na południe Polski i uczy się jak zorganizować od podstaw klub, który z takim budżetem będzie bardziej wyrazisty a nie pozorowanie pracy i mieszanie składami o wątpliwej jakości zawodnikami z klubów z których usług zrezygnowano.

ocena: -         zgłoś
...
04:51, 22 stycznia 2024

Llll

Chciałem się zapytać gdzie Bruno i Gałązka bo nie widać że trenują czy wogule będą grali na wiosnę w Narwi pozdrawiam.

ocena: 100%         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.